Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetsz többször szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetsz többször szerelmes? Úgy igazán szerelmes?

Figyelt kérdés
Most lett vége az 5 évig tartó első kapcsolatomnak.. Én akartam, ő mindent megtett volna értem.. És most kétségbe vagyok esve. Leginkább azért lett vége, mert első kapcsolat volt és féltem hogy nincs elég tapasztalatom. 16 éves voltam mikor összejöttünk. Lehet még ilyen harmónia mással is?
2013. júl. 13. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Szereted még azt akivel szakítottál?
2013. júl. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, lehet
2013. júl. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy nem hülyítetted tovább, és egyet értek veled abban hogy tapasztalatokra van szükséged! És lehet bizony! Ugyanolyan nem de más, és kielégítőbb is talán. ;)
2013. júl. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is 5 éve vagyok együtt az első barátommal de a barátomnak én voltam a 2-ik komoly barátnője és azt mondta nem hitte hogy fog még valaha így szeretni valakit de mégis szerelmes lett belém is és azóta is jól megvagyunk szóval szerintem lehet, mindenki pótolható.
2013. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Leginkább azért lett vége, mert első kapcsolat volt és féltem hogy nincs elég tapasztalatom. "


nincs garancia arra, hogy érzel még hasonlót. Van aki igen, van aki nem. Sajnos ezt idióta társadalmi elvárás vagy egyéni butaság miatt elszúrtad!

2013. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, 16 évesen jöttünk össze mi is, 4 és fél év, és nálunk is én voltam az, aki szakított, kb hasonló okok miatt (na meg rájöttem, hogy kissé másabb elvárásaink vannak alapvetően az élettől, szóval nem igazán illünk össze).

és e aggódj, lehet ilyen harmónia, sőt... nekem a mostani kapcsolatom minden elképzelésemet felülmúlja, szóval egyáltalán nem bánom, hogy úgy döntöttem, hogy sokkal jobban hozzám illő barátra van szükségem. :)

És nagyon szerelmes vagyok! Szóval ne aggódj, lehet többször is annak lenni. :)

22L

2013. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30 felett ez már nehezebb lesz. Sokaknak az.
2013. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bizony lehetsz. 16 voltam mikor megismertem az első komoly párom igaz mi 3 évig voltunk "csak" együtt. Ugyan ezzel az indokkal szakítottunk, hiányzott egy ideig a közelsége, sokat sírtam, hiába én hagytam el. Majd megismertem a mostani párom, és most érzem úgy hogy soha senkit nem tudnék úgy szeretni. Ezt bizonyítja az is hogy első körben 4 évig voltunk együtt majd volt egy hosszabb szünetünk, de azalatt az idő alatt nem tudtam normális kapcsolatot kialakítani. Majd most újra együtt vagyunk, és még mindig mindennél jobban szeretem. Tehát ne ess kétségbe hogy a "tini"szerelem véget ért. Ha úgy érzed szabadságra van szükséged, majd találsz olyat akinél már a hiányát éreznéd elviselhetetlennek.
2013. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz. csak másképp. Minden egyes embert, akibe szerelmes leszel az életed során máshogy fogod szeretni, mert mindenki más. Ezt nem tudom jobban kifejteni. Nekem is elmondták ezt anno és én sem értettem igazán, amíg nem tapasztaltam. 2 éve engem otthagyott a régi nagy szerelmem. Azt hittem, soha nem heverem ki és soha nem fogok már ÍGY senkit szeretni. Akkor azt mondták, hogy ÍGY nem is fogok. Ezen megint csak kiborultam, hiszen akkor mi értelme lesz úgy annak a kapcsolatnak? Aztán megismertem egy férfit most idén, kora tavasszal. Úgy megbabonázott, hogy hanyatt estem. A régi exemmel össze sem lehet hasonlítani, teljesen más külsőre is, karakterre is, habitusra is a 2 férfi. Ezt az új férfit pedig olyannak szeretem amilyen. Pont az egyedisége miatt. És boldog vagyok és imádom. Remélem, azért érted...
2013. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagyon sokat segítettetek, jó ilyet hallani! :)
2013. júl. 31. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!