Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy válasszam szét őket?

Figyelt kérdés

Gonosz kérdés, tudom, de már kezdem feladni.


Van egy nagyon jó barátnőm, akivel régóta ismerjük egymást, és tényleg nagyon jó (de egyre gyengébb) a kapcsolatunk.


Pár éve jó tanuló volt, okos értelmes, tele vidámsággal és célokkal. Egy éve összejött egy pasival, elég zűrös ember, (rendőrségi ügyek is) a barátnőm is teljesen kifordult magából, a tavalyi négyes átlaghoz képes idén pl. bukott.


Úgy 3-4 hónapja nem szól másról a kapcsolatuk, csak a veszekedésről, a pasi már meg is ütötte nem egyszer, érzelmileg is zsarolja. A lány családja minden erejével próbálja távol tartani őket, de egyszerűen képtelenek rá, úgy ahogy mi, a barátai sem tudunk rá hatni semmilyen formában.


Valaki volt már ilyen helyzetben? Mit tudok tenni érte? Már kezdem feladni...

Ennél kicsit bonyolultabb az egész, de szerintem ennyiből látható az alaphelyzet, nem szeretnék regényt írni(bár sikerült).

A válaszokat előre is köszönöm!

17/L


2013. júl. 13. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem neked kell megoldanod, értem én hogy bánt és tenni akarsz ellene, de nem lehet. Ha eddig nem tudtál rá hatni, ezután sem fogsz. De majd rájön, főleg ha üti is... Csak remélni tudod, hogy minél előbb megjön az esze.
2013. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ilyen helyzetben nem gonosz kérdés

az a baj az ilyennel, hogy ha mindenki szét akarja választani őket, csak még jobban fog ragaszkodni a barátjához

az egyetlen amit tehetsz, hogy mellette állsz és megpróbálsz továbbra is hatni rá

de ne lebeszélni próbáld, csak próbáld rávezetni

magának kell rájönnie, hogy ez rossz neki

2013. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg nem úgy kell elképzelni, hogy folyamatosan ezzel piszkálom, és mondom neki hogy szakítsanak. Én pont nem ilyen ember vagyok... jelenleg kb egy éve ezt csinálom amit írtatok, de sajnos elég rossz ezt végignézni, és tudni, hogy tehetetlen vagyok.
2013. júl. 13. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a lány nem megy beszélj a sráccal... miért is kell neki ez a kapcsolat, mi az ami "megfogta" a barátnődben
2013. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!