Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú Tomi. Szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú Tomi. Szerelmes vagyok belé de van barátnője. Mit csináljak? Válasszam szét őket? Vagy szenvedjek? Kerüljem?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 17:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha fontos neked a srác, akkor örülj a boldogságának. Ha szétválasztod őket, lehet, hogy meggyűlől (sőt biztos)
2013. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 edicí ***** válasza:
Lenne pofád bele kotnyeleskedni egy kapcsolatba?
2013. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
nem tudom mit csináljak. Az biztos ha azt tenném nem tudnék tükörbe nézni.
2013. jún. 4. 17:19
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
hagyd őket :) attól hogy szétválasztod őket nem fog beléd szeretni!! csak magadra haragítod őket :) nem kell szenvedni lépj túl rajta és keress mást aki tetszik :) ha elkerülöd sokkal könnyebb a felejtés :)
2013. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi. Igyekszem.
2013. jún. 4. 17:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy lány, Rita. Nincs tisztában azzal, hogy aki foglalt, arra nem illik lecsapni.
2013. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem azért van ez, hogy megkérdezzük?
2013. jún. 4. 17:29
 8/17 anonim válasza:

Felejtsd el! Én is így voltam egy fiúval,tudtam hogy van barátnője, Később megláttam a közös képüket, akkor felfogtam hogy nincs esélyem..

Ha tényleg szereted elfogadod hogy mással boldog

2013. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hány évesek és mióta vannak együtt?
2013. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Ezt kitől kérdezed? Tomi és a barátnője?
2013. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!