Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem örülnek neki?

Figyelt kérdés
Szerelembe estem egy nagyon normális, gyönyörű roma lánnyal. A szüleim nem örülnek neki, pedig nem" olyan "roma. Normális családból származik,de ők nem értik meg, mit tehetnék? Nem hagynám ott, mert végtelenül szeretem :(

2013. júl. 13. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:

mert a sztereotípiák beszűkítették a látásmódukat


hát ezért!

2013. júl. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ja a cigóktól mindenki fél.... Ez van. Titokban járjatok !:D
2013. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szüleidnek, hogy ne legyenek rasszisták! Az, hogy roma, még nem jelenti azt, hogy nem jó ember. Egy roma is lehet okos, értelmes, kedves, szép, művelt, szeretnivaló stb. Nem minden roma trágár, bunkó, gonosz, sunyi, hazug, züllött stb. Ha szeretitek egymást és a dolog senkire sincs rossz hatással, senkinek nem árt, nem szabad, hogy akadálya legyen a kapcsolatotoknak. :) Ezt meg kell érteniük! És a rasszizmus az egyik legrosszabb dolog a világon! :(
2013. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, már próbáltam, de szörnyű előítéleteik vannak :s talán személyesen kéne bemutatnom? 21f
2013. júl. 13. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyen esetekben nem a csajjal van a gáz elsősorban,hanem a rokonságával.Szinte kizárt,hogy a rokonságban ne legyenek "olyan" romák is,ha az illető normális is.Ezen kívül a szélesebb közvélemény sem nézi jó szemmel az ilyesmit.Ezektől a hátrányoktól félnek bizonyára a szüleid meg attól,hogy félvér lesz a kisonoka.
2013. júl. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert hiába normális családból származik más a szaga és benne van az alapvér ami bármikor kijöhet én sem jönnék össze olyan pasival aki cigány és ez is ,hogy nyilvános helyen nem lehet kimondani,hogy cigány mikor nem romák hanem cigányok és még meg is büntetnek érte ,ha valakit le cigányozik az ember..
2013. júl. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, én akkor is szeretem :s, da hát bennem is van egy kis félsz :(
2013. júl. 13. 15:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű: attól, mert ő normális, a családjában előfordulhat olyan, aki nem az. Nyilván nem szeretnének arra kelni, hogy reggelre nincs semmijük az udvarban, vagy épp, hogy a rendőrök csengetnek hozzájuk, mert meghaltál.

Ráadásul te is félsz egy kicsit - minek vagy vele?

2013. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!