Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kirakat kapcsolat? Belső vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirakat kapcsolat? Belső vagy külső számít? örülnék, ha minél többen válaszolnátok

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, szakítottam vele egy másik miatt. Az új magas, jóképű, jó munkával, isteni a szex, álompárnak érzem magam vele, ha megjelenünk valahol, viszont belsőleg még nem érzem teljesnek a dolgot.

Nagyon sokat gondolok az exemre. Ő átlagosan néz ki, átlagos munka, a barátai 30-35 éves létükre kiközösítettek, mert zárkózott természetű vagyok (én 24 vagyok és eléggé érzékeny h ez rosszul essen) a szex sem volt olyan tökéletes, mint az újjal, mégis megszerettem és hiányzik az a harmónia, nyugalom ami vele megvolt. Szerinte kirakat nő lettem, aki csak villogni akar egy menő pasival. Szerinte az a lényeg, ami a szemnek láthatatlan, de én sem vagyok egy bányarém, neki én kívül-belül megfeleltem. Nem tudom mit csináljak. Úgy érzem, hogy az exemet 2 hónap szakitás után is szeretem, de félek hogy megbánnám, hogy hagynám elmenni az új pasimat. Ezzel a döntésképtelenséggel viszont mindkettőt el fogom veszíteni.



2013. máj. 6. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Neked most igazából egyikre sincs szükséged.Az exedre azért nem,mert nyilván okkal szakítottál vele,valami nem stimmelt.A jelenlegire meg azért nem,mert nem érzed mellette azt,amit kellene,hogy érezz.Jót tenne Neked most egy kis egyedüllét,hogy helyrerakd magadban a dolgokat,és eldöntsd,milyen pasi mellett éreznéd magad boldognak.
2013. máj. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

" a barátai 30-35 éves létükre kiközösítettek, mert zárkózott természetű vagyok "


Ez számomra halálos bűn, nagyon érzékeny vagyok a témára. Az meg, hogy az exed nem védett meg és kérte ki magának, az én szememben alkalmatlanná teszi kapcsolatra.

2013. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez a "kiközösítés" utólag derült ki, én csak azt vettem észre, hogy nem annyira közvetlenek velem, ők meg azt mondták, hogy én vagyok túl csendes (bár egy összeszokott társaságba bekerülni, akik idősebbek is szerintem nem könnyű). Sosem éreztem igazán jól magam abban a társaságban.
2013. máj. 6. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésedre a válasz: Mindkettő számít, nem lehet, és nem is kell választani.


A te személyes szitudról viszont az a véleményem, hogy egyik pasi sem való melléd. Az újat nem szereted (bár nem értem, hogy mégis hogy a fenébe' működsz te, mivel én eddig azt tapasztaltam, hogy azzal jobb a szexualitás, akit jobban szeretek), a régi pasid meg az a kategória, akivel szóba sem kellene már állnod. Mi az, hogy nem áll ki melletted, hagyja, hogy kiközösítsenek a kis haverjai, aztán még be is szól, hogy kirakatnő lettél? Savanyú neki a szőlő, nagyon szánalmas.

Ha pedig átlagosnak érzed, és a szex sem volt vele olyan jó, akkor mit szerettél benne? Harmónia, nyugalom? Ennek köze nincs a szerelemhez így önmagában...

Keress egy olyan pasit, akivel megtalálod a lelki egyensúlyt, mégis érdekes, izgalmas, egy hullámhosszon vagytok, és imádod kívül-belül, és a szeretkezés is működik, szóval minden összevetve tényleg a SZERELEMRŐL szól az egész. Hidd el, van ilyen, csak türelmesnek kell lenni, mert nem talál az ember ilyet minden nap... De megéri. :)

2013. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó elgondolkodtató, köszönöm
2013. máj. 6. 16:10
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:

Kevés ember van aki képes arra, hogy egyik kapcsolatból hirtelen egy másikba ugorjon problémamentesen. Addig amíg nem vagy túl a régin, addig kár egy újjal kezdeni, mert úgy sem lesz jó. Akkor érdemes újba belevágni ha már egyedül is boldog vagy és jól érezed magad.

26F

2013. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.A mostani barátom olyan mint a te exed, én meg olyan mint te.És én azon gondolkodom már egy ideje, hogy le tudnék úgy élni egy életet hogy az ő barátai mindig így fognak velem viselkedni? Most is lesz valami buli velük és azon gondolkodok hogy milyen indokot találjak arra hogy ne kelljen elmennem.Csak az a baj ,hogy ilyenkor meg a pasim sértődik meg hogy milyen vagyok hogy nem megyek,meg hogy miért nem tudok a barátaival elleni.Talán mert kb utálnak?Persze ő mintha észre se venné,pedig így van. Szóval szerinte jobba jársz a mostanival.
2013. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!