Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem a facebookra alapozom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a facebookra alapozom a kapcsolatom, de ez jogosan esik rosszul a barátomtól?

Figyelt kérdés

Több, mint másfél éve vagyunk együtt. 20 percre lakunk egymástól, heti 2-3x találkozunk. Azon kívül minden nap beszélünk esténként egy órát(vagy egy felet) msnen. Facebookon meg mindig írok neki este, illetve néha msn helyett ezt használjuk. Rengetegszer csinálja, hogy több dolgot írok, és amit elsőnek elküldök arra nem reagál. Pl megkérdezem, hogy hogy van, utána írok valamit, és akkor a hogy van-ra nem reagál. Vagy írom, hogy szeretem, és utána valamit, akkor a szeretlekre nem reagál. Megkérdeztem, hogy untatja, ha többet írok?(Nem hisztizve kérdeztem, csak érdekel, mert ha nem szeret msnen beszélgetni, TISZTELETBEN TARTOM). Azt mondta , hogy csak elfelejt rá válaszolni.

Régen volt olyan, hogy kijelezte facebookon, hogy látta, és semmit nem írt rá. Ma pedig az történt, hogy írt nekem reggel, én vissza írtam neki(megkérdeztem, hogy van, és reagáltam a reggeli üzenetére). Erre elolvasta, és nem írt rá semmit. Ez azért esik rosszul, mert tegnap semennyit nem ebszltünk két apró üzeneten kívül, nem találkoztunk vasárnap óta, mert beteg. Vasárnap haza üldött előbb, mert fájt a füle. Szerintem én nem igénylek nagy dolgokat, de fik, mondjátok meg, hülyeség amin rágódom?


2013. júl. 10. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem hülyeség, hanyagol.
2013. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Fiúként azt mondom, igen. Nézd, nekem is van facebookom, de alig használom. Néha felnézek, ha van olyan ismerős, akkor beszélek vele, de ennyi. Szó szerint utálom, hogy ott kell beszélni valakivel.


Lehet ő is ilyesmi. Ha egyébként minden rendben van, mikor "élőben" vagytok, akkor nincs miért aggódni.

2013. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl fontos neki ez egyértelmű..
2013. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, ha csak a facebookon van ez, akkor nem kell nagy dobra verni. Ha a közös együttlétekkor is érzed azt, hogy nem figyel annyira rád, stb., akkor már lehetnek gondok.
2013. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazából élőben sincs minden rendben. RENGETEGSZER megmondtam Neki, hogy ha nem jelentek sokat a számára, nem szeret, akkor közölje. A kapcsoalt elején is érdkees dolgokat művelt(egy iskolába járunk, és nem vette észre, hogy iskolában vagyok).

Meg háromszor szeretnék találkozni egy héten Vele(ami szerintem nem nagy elvárás), és közölte, hogy át kell szoknia erre a heti háromra..

De akárhányszor mondom, hogy ne játszon velem közli, hogy imád, és be is bizonyítja apró dolgokkal...

2013. júl. 10. 17:41
 6/12 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megpróbálom nem nagy dobra verni. Esetleg megemlítem Neki...ha NYUGODT hangnemben(tehát nem hisztive ) vetem fel, az is kiábrándító?
2013. júl. 10. 17:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Aha. Hm, érdekes eset. Ez eléggé kezd úgy hangzani, hogy jó hogy vagy, de csak amolyan pótlékként kezel, tehát nem veszi különösebben fontosnak a kapcsolatot.


Aztán lehet tévedek, mert nem ismerlek titeket, de így a leírtak alapján ilyesmi jön át.

2013. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Még annyit hozzátennék, nincs azzal semmi gond, ha megmondod neki mi a problémád. Inkább ez, mint őrlödni meg elhallgatni mindent.


A problémák megoldásának egyik legfontosabb eleme, hogy merjük megbeszélni a dolgokat.

2013. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát sajnos néha én is így érzek...és mindig, amikor beszélnék Vele jönnek a megnyugtató jelek: direkt tudja, hogy mit szeretnék csinálni, és azt csináljuk(pl. focizunk), direkt sütit süt nekem, miattam feljön hamarabb chatre..azután meg átváltozik ilyen hanyagolom üzemmódra.
2013. júl. 10. 17:47
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, a megbeszélés nagyon fontos...csak sajnos lehet, hogy Nála nem válik be. Ugyanis régen annyit hisztiztem( a találkozások miatt), hogy egyszer majdnem szakított(elmondása szerint azért, mert azt hitte nem szeretem és azért hisztizek). Azóta nem merek semmit tenni. Ha folyton szóvá teszem mi a baj, az is rossz Neki...legalábbis én így látom.
2013. júl. 10. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!