Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nok, osszejonnetek egy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nok, osszejonnetek egy kicsit csunya ferfival?

Figyelt kérdés

Azt hittem, hogy nekem sosem fog szamitani a kinezet, az utolso paromon kivul egyik sem volt helyes.

Most randizhatnek egy kicsit csunyacska ferfival, de kozben ott van az exem, aki hajt ertem... Es ugy erzem, hogy a kulson kezd mulni minden :S


Nem tudom mikor sullyedtem erre a szintre... Az exem egy normalis alkatu, helyes, tipikus jo pasi, a masik srac egy duci, csunyacska arccal...


2013. júl. 13. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent a kicsit csúnyácska? Linkelnél képet? Az én jelenlegi párom is normális alkatú és szerintem iszonyat helyes.. Lehet én sem adnám lejjebb a mércét:D
2013. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem.
2013. júl. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én borzalmasan ronda vagyok, de annyi büszkeség van bennem, hogy nem jönnék össze olyannal aki szintúgy csúnyának tart..
2013. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Olyan tipikus duci kisfius arca van.

En amugy egy csinosan oltozkodo masok szerint gyonyoru no vagyok, nem tudom, nincs-e nagyon lent az a merce.

2013. júl. 13. 22:42
 5/9 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. Én ha valakit nem találok vonzónak tehát nem tudnék vágyni rá nem jönnék össze vele
2013. júl. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igazabol masok velemenyetol felek :( Eddig egy kb alompasi, most meg azert egy attol messze allo pasi.


Es ne ertsetek felre, osszejonnek vele szivesen, masok szerint csunya...

2013. júl. 13. 23:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Te egy ostoba nőszemély vagy. Ennyi.
2013. júl. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy borzalmas személy vagy. Nem mint nő, hanem mint ember.
2013. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem érdekelne mások mit gondolnak róla... Nem ők fognak randizni / járni vele, nem igaz? Ha ez zavarná őket, akkor jó felszínes ismerőseid lehetnek. Engem húgom egyszer "megfenyegetett", nehogy ronda fiúval merészeljek összejönni (mert általában ha valakire azt mondom, hogy nekem szimpatikus, azt szerinte csúnya meg nyomi, neki általában a tipikus mindenki szerint jóképű, izmos fiúk jönnek be, nekem meg ők nem igazán), de gondolhatod mennyire izgat, ha lesz barátom, tetszene-e neki vagy bárki másnak... Elég butaság lenne emiatt visszautasítani valakit.
2013. júl. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!