Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből.

Figyelt kérdés
Két éve élek párkapcsolatban. Párom egész héten nem egész héten külföldön van és csak hétfőn jön haza, szóval tegnap csajok elmentünk a törzshelyünkre, gyakorlatilag évente egyszer jön új ember, mindenki ismer mindenkit. Nem voltam részeg csak spicces, és beszélgettem egy pasival, akit ismerek, de csak párszor láttam, a helyen. Gyakorlatilag egyfolytában befejeztük egymás mondatait, minden témán közös volt Simogatta a hátamat, aztán a combomat, aztán egyfolytában a hajamban turkált, meghúzta néha, de....úgy...(elmondhatatlan volt már csak a simogatása)Mindezt úgy hogy, hogy tök fapofával mindketten, ne tűnjön fel senkinek semmi. Aztán ahogy hajnalodott és fogyott a nép, barátnők is elindultak, mi maradtunk csak ketten. Akkor néha -mivel a keze egyfolytában a hajamban volt- belemarkolt erősen és odafordította a fejemet és szájoncsókolt, amit én eleinte elleneztem is a párom miatt. Jött még egy kör még egy kör, fogytak a gátlások, de még ekkor se csókolóztunk. Amikor bezárt a hely, kimentünk és gyakorlatilag egyszerre, ő nekidöntött a falnak és meg magamra rántottam és iszonyat hosszan csókolóztunk nagyon vadul. Elindultunk haza, egy irányba lakunk 5 perce egymástól, de az kemény három perces hazaútból lett fél óra mert két lépésenként megálltunk csókolózni. Itt már volt képszakadás, de végül nála kötöttünk ki. Nem szexeltünk, mert nem hagytam, csak csókolóztunk, tapi stb. de az is olyan volt, hogy a filmekben nincs olyan, elmondani nem tudom, annyira erős és férfi és wááá....lefogott, forgatott, mocskos dolgokat suttogott a fülembe, miközben mozdulni se tudtam a karjaiban. Aztán mindig úgy volt, hogy na most szex, de végül nem hagytam, akárhányszor húzta volna le a nadrágomat. Nem is erőszakoskodott ezzel kapcsoltban. Bealudtunk, összebújva. Reggel kávéval keltett. Utána egy óra hossza a tegnapiból és hazakísért. Mondta, hogy szeretne velem lefeküdni, többször is (neki is van felesége, de anyjánál volt vidéken) És én is szeretnék vele, nagyon nagyon. Anno mindig ilyen pasiról álmodtam.

2013. júl. 14. 11:18
1 2 3
 1/22 compactegon ***** válasza:
most azt várod, hogy valaki majd azt mondja tedd meg, mert érthető, mivel a párod nincs otthon? neked kell tudnond, mi a fontos, ne másoktól várd el, hogy megmondják neked.
2013. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
XD
2013. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Azért ez durva. 2 éve élsz kapcsolatban, és most mégis egy idegen miatt, akit öt perce ismersz, (aki ráadásul házas!) dobod az egészet. Érdekesek a nők.
2013. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Nem dobtam semmit :) amúgy, ha ,megfordítod a férfiak is érdekesek, hiszen ő a házasságát "dobja" ráadásul ő kezdeményezett
2013. júl. 14. 11:28
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Az nem mentesít téged, hogy ő is dobta a házasságát.

Szerencsétlen párod. Külföldön dolgozik, a barátnője meg közbe ezt csinálja.

2013. júl. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 compactegon ***** válasza:
pacsi Songoku! ugyanez a véleményem.
2013. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ja, félreolvastam, nem dolgozik, csak ott van. Komolyan a nőket 2 percre nem lehet egyedül hagyni, mert már idegenek ágyába fekszenek?
2013. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
OFF: Én nem pacsizok, mert az én pacsim egy átlag embernek halálos lenne:D
2013. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
szerintem legyél korrekt: szakíts a pároddal és utána azt csinálhatsz, amit akarsz.
2013. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem dolgozik, de mindegy és kérlek ne engem hurrogj le hanem azt aki 15 évesen vedel meg cigizik és több f**szt fogott mint kilincset. Kérlek a kérdésre válaszoljatok, ne azt firtassuk, hogy mit kellett volna csinálnom.
2013. júl. 14. 11:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!