Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem meg anyát,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem meg anyát, hogy a barátomhoz elmenjek kb 2-3 napra?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy 2 hónapja van fiúm..16 éves vagyok, barátom 18 lesz lassan.

Nagyon szeretnék már elmenni hozzájuk és megismerni a szüleit, és a szülei is szeretnének megismerni engem.De anyát és apát képtelenség rávenni hogy elengedjen.Egyszerűen nem enged el.Jó, megértem hogy félt, de azért tényleg szeretnék már elmenni barátomhoz több napra.

Azért lenne jó ötlet, mert messze lakunk egymástól nagyon és így kicsit jobb lenne, akár egy közös hétvége is. :)


Hogy vegyem rá szüleimet szerintetek?Hasonló helyzetben akik voltak lányok, nektek sikerült? Ha igen hogy?


2013. júl. 14. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Más csajt is szőjj bele, egyedül nem fog elengedni
2013. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.Vond felelősségre amiért nem enged el.Ha tiltakozik akkor is mondogasd neki.(lelkiismeretfurdalás)

2.Győzd meg arról h ne aggódjon két érett felnőtt is ott lesz.

(3.Győzd meg arról még akkor is ha nem h vártok az esküvőig ha ezt felhozza csak akkor)

4.Biztosítsd arról h szereted a barátod.

5.Ígérd meg neki h felhívod.

2013. júl. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!