Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legjobb barátomról arról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátomról arról beszéltünk, hogy mi lenne, ha megdugna ilyenek ezek után, hogy tekintsek rá? 27/l

Figyelt kérdés
Kb 3-4 éve ismerem az egyik volt barátnőmnek volt a pasija..aztán az öcsémnek a barátnőjével is össze jött akit egyébként utálok(mármint a csajt) És akkor nem tudom , valahogy jóba lettünk sokat beszélgettünk már mindenről, mindent elmondtam neki ő is nekem. Aztán egyik nap olyan szinten szex hiányom volt, hogy hülyeségből el kezdtem tőle kérdezgetni dolgokat , elmondtam neki mindent, hogy már szinte tüzelek végem van. Aztán valahogy ő is beizgult és mondta, hogy mennyek el hozzá és kúrjunk egy keményet<-az ő szavaival élve. És hát majdnem bele mentem már , de aztán mégse mert nem vagyok ilyen alapból:/ lehet nem is ment volna vele. Van barátom de nagyon messze van , már 2 hónapja nem láttam. És a lényeg az, hogy hiába nem történt semmi már nem tudok úgy tekinteni rá mint egy barátra (nem is vágyok rá úgy igazán, stb..de mégis valami ott van :/ de nem tudom mi. És ma ugyan úgy beszélünk mint előtte , ez nekem nagyon furcsa:S szerintetek mivan velem? És vele?

2013. júl. 14. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát, én havercsajoknak mondok alapból ilyeneket, de csak poén, és ezt ők is tudják.

Viszont itt már esemény fennforgás van, lehet arra vár, hogy ne legyen barátod, és akkor majd kúrtok egy keményet < a szavaival élve

2013. júl. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dugjál csak
2013. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 27 évesen nagyon szégyellném magam ha így fogalmaznék és ennyi helyesírási hibát vétenék.

"barátomról arról beszéltünk," mi van????????? Talán barátommal...

" mennyek" 12 évestől is gáz, de 27 évestől.. talán menjek.


Azon meg ne csodálkozz hogy azt mondta amit mondott, végül is te sem voltál különb...

2013. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy beszélj vele, mint akivel előbb utóbb meg fogod csalni a pasidat - legalábbis a leírtak alapján ez látszik.
2013. júl. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez egy sz*r sztori.
2013. júl. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a kérdés magadra hogy tekintsél? Van barátod. Így ez nem is kérdés!
2013. júl. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27 évesen itt tartasz agyilag? Nem véletlenül tartják a nőket .....nek!
2013. júl. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!