Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olcsó kikapcsolódás pároknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olcsó kikapcsolódás pároknak?

Figyelt kérdés

A barátom 24, én 19. Idén végeztem egy OKJ-t, jövőre egyetemre megyek, ő pedig már végzett. 1 éve lakunk együtt. 1 hónapja van próbaidőn, szóval anyagilag nem állunk a legjobban, én pedig nem találtam munkát a nyárra (van 1-2 alkalmi, de abból nehéz félretenni). Van, hogy este 8-kor ér haza (6-kor kel), olyankor eszik, fürdik, alszik. Érzem rajta, hogy szeretne velem is lenni, de nehéz így összehozni. Az én napjaim úgy telnek, hogy mosok, főzök, takarítok, olvasok, filmet nézek, origamizok, kicsit nyelveket tanulok, munkák után nézek. Elég unalmas. Nagyon szeretjük egymást, de nekem nagyon rossz, hogy nem találtam munkát, és itthon kell lennem, neki pedig az a rossz, hogy nem tud velem lenni. Arra gondoltam, hogy egyik hétvégén elmehetnénk valahova együtt. A nyaralás nem igazán jöhet szóba nálunk, de a megunt ruháimat árulni szoktam a neten, és azokból most úgy néz ki, összejöhet akár egy 10-es is. Ennyi pénzből hová tudnánk elmenni? Nem nagy dologra gondolok amúgy, de azért ne mozi meg étterem legyen. Szeged környékén lakunk, ha ez számít.


Köszönöm a válaszokat!


2013. júl. 15. 08:40
 1/2 anonim ***** válasza:
menjetek el kempingezni
2013. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
termál/welness/spa/masszás hosszúhétvégézés valami fürdőben.
2013. júl. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!