Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "vegyem rá" a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "vegyem rá" a párom, hogy együtt menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés
Tavaly együtt mentünk, szép volt, jó volt. Tavalyelőtt meg az ő társaságával, aminek majdnem, hogy katasztrofális következményei lettek. Alig járt le velem a partra, fent sakkozott egy haverjával, mondván, hogy ő nem szereti a partot. Aztán amikor mondtam neki, hogy vegyünk bort, akkor azt mondta, hogy majd megkérdezi a többieket, hogy ők vesznek-e, és akkor veszünk mi is. A többiek persze nagy ivben sz.rtak arra, hogy mi veszünk-e, vagy hogy egyáltalán mit csinálunk, és vettek bort.... amit én előre megmondtam, hogy igy lesz, meg egyáltalán minek ebből ügyet csinálni? Aztán sokan le is betegedtünk, és amikor mentünk haza este engem rázott a hideg, és mondtam a lánynak, aki elöl ült, hogy húzza fel az ablakot, ő meg arrogánsan annyit mondott, hogy takarózzak be, ha fázok. Mindezek után a pasimnak nem érthető, hogy miért kerülöm el messzeiről azt a bandát. Főleg, hogy utána még vissza is hallottam magamról vmi lányoktól, hogy én kibeszéltem ezt meg azt, közben meg ők csinálták ezt, nem én. Nem is tudnék kiről mit beszélni, meg amúgy se vagyok olyan. 2 éve járunk, és kissé gáznak érzem, hogy még ezt se tudjuk megbeszélni. Mert amikor tavaly jöttünk haza, akkor mondtam neki, hogy jövőre mehetnénk Görögországba, és akkor mondta, hogy ő inkább menne a társasággal, én meg annyira felhúzódtam ezen, hogy mondtam neki, hogy b.szódjon meg.

2013. ápr. 7. 22:57
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
te meg kabbe.
2013. ápr. 7. 23:02
 2/12 anonim ***** válasza:

már tavaly mondta a társasággal megy, neki ez az elképzelése

sehogy nem veszed rá, lehet Te tavaly jól érezted Magadat, de ő nem biztos N

2013. ápr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ő is jól érezte magát, mondta is.
2013. ápr. 7. 23:08
 4/12 anonim ***** válasza:

Ebből nekem csak annyi jön le, hogy a barátod nem kész egy érett kapcsolatra. A barátság fontos, de vannak fontossági sorrendek...

Egyszerűen mondd meg neki, hogy nem a haverjaira vagy kíváncsi, hanem vele akarsz lenni.

Utálom ezt mondani, de ha nagyon nem akaródzik kettesben nyaralni veled én elgondolkoznék, milyen jövő vár így rád.

2013. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Êretlen a párod. Na megy egy bologatos kutya aki azt csinál amit a haverok mondanak, szánalmas! Kész csoda hogy mêg nem dobott a haverok közbenjárására!
2013. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Higgyétek el, hogy ezen már én is elgondolkodtam.. de rettenetesen szeretem..:( ez a gond.. amúgy tökre rendes, meg minden, de valami óriási erővel kötődik hozzájuk.. mert hogy volt egyszer egy barátnője, és amikor szakitottak, nem volt senkije utána, és akkor jöttek ezek, és most "hálás" nekik, értem én ezt mind.. de akkor is.. esetleg valahogy szépen, hogy ne torkolljon veszekedésbe a dolog?
2013. ápr. 8. 00:13
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Rosszul tetted fel a kérdést, helyesen:

Hogyan vegyem rá a "barátomat" ....

Az lehet, hogy te rettenetesen szereted, ő meg nem.

2013. ápr. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem mondja meg, ha nem szeret? Azt mondja, hogy ez nem igy van, és hogy szeret....
2013. ápr. 8. 12:18
 9/12 anonim ***** válasza:

Beszélnek az emberek mindenfélét....

Én a tetteiből ítélném meg, nem a szavakból.

2013. ápr. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Vannak tettei is, nyilván azokat most nem részleteztem, csak ezt a problémát, ami azt is magával vonja, hogy csak ez alapján ítélkeztek. Hogy indítsak el úgy egy konverzációt, hogy ne legyen belőle veszekedés?
2013. ápr. 8. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!