Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom, mit tegyek, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit tegyek, van még remény a kapcsolatunkra?

Figyelt kérdés
Több,mint 4 évet voltam egy sráccal, nagyon szerettem ill. szeretem őt. Az utolsó fél évünk ne volt túl jó, alig találkoztunk, munka meg a tanulás a kapcsolatunk rovására ment. Amúgy is sokszor szakítottunk a kapcsolatunk alatt, de mindig csak ilyen pár órára, a barátom hirtelen haragú volt.. megfogadtam egyszer, hogy ha szakít még egyszer, akkor az végleges lesz... megtette... Egy ideig még keresett, és békülni akart, de én annyira haragudtam rá, hogy már csak büszkeségből sem..gondoltam jó lecke lesz neki.. aztán egyszer csak azt mondta nem akar már békülni, mert egymásnak az elsők voltunk, és azt akarja, hogy ismerkedjek másokkal, legyen tapasztalatom a szex terén is stb. Aztán megismertem egy férfit, akivel bizalmi kapcsolatba kerültem, lefeküdtem vele, nem volt annyira jó, meg is bántam.. Elmondtam a barátomnak, hogy soha többet nem akarok mással lenni, csakis vele.. Ő azt mondta nem tudja megbocsátani, hogy lefeküdtem mással, nem gondolta komolyan, hogy megtudom tenni... azóta neki is voltak ilyen-olyan kapcsolatai.. 1-2 hónapja felkeresett, elmentünk együtt nyaralni, vacsorázni, moziba, színházba szóval mintha együtt lennénk.. egyik hétvégén pedig bejelentette, hogy összejött egy másik lánnyal... Hogy engem szeret még, de nem tud bennem megbízni, és nem hiszi, hogy normális kapcsolatunk lehetne. Azt mondta nagyon jó volt velem az utóbbi 1-2 hónap, de fél, hogy ez múlandó és megint olyan lesz, mint rég. És már nem kockáztat, inkább megpróbálja mással... Már 8 hónapja, hogy szakítottunk,de nem telt el nap, hogy ne sírtam volna esténként, ne gondolnék rá.. és most, hogy mással jár, még jobban fáj.. Nem hiszem, hogy túl tudok rajta lenni, szeretném őt visszakapni bárhogyan is... szeretnék pár véleményt Tőletek, merjek-e még reménykedni. Nem akarok 1 percig sem nélküle lenni..

2012. szept. 30. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
en nem varnek..fiatal vagy..eljel... ennyi..
2012. szept. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha mindent megteszünk azért, amit akarunk, megvívunk minden csatát, kinek van joga megállítani?! Jogunk van ahhoz, hogy magunk döntsünk! Nem állíthatnak le minket, mert jogunk van rá, hogy azok legyünk amit akarunk és azt tegyük amit akarunk! Ne add fel! Ne foglalkozz a gyenge emberekkel, akik azt mondják, hogy nincs esély! Velem is 2 hónapja szakított a barátnőm, ráadásul picit össze is kaptunk most + kiköltöztek ma reggel Németországba! Mindenki mondja, hogy adjam fel, lépjek tovább, de ami az álmod azért KÜZDENI KELL! Nem szabad feladni soha!! Tegyél meg mindent az álmaidért, csak így érheted el! Hülyeség, hogy a szerelemnél ez nem működik, csak hinni kell benne! Amit nagyon akarsz azt eléred, azzal akivel akarod! Fel a fejjel!!! :)
2012. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rögtön más karjaiba rohantál? Gratulálok! Igaza van a srácnak, ilyen ribanccal én sem kezdenék...
2012. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Teljesen megértelek és át tudom érezni a helyzeted. Én is nemrég szakítottam a barátommal,azért mert túl gyors tempót diktált és nekem ez nem tetszett. Végül szakítottam vele. De egyszer ,még az elején megdobbant érte a szívem,és nem tudom kiverni a fejemből. Most meg már látom ,hogy új barátnője van.. Én azt tanácsolom neked,hogy valahogyan bizonyítsd be neki,hogy te vagy az igazi és ,hogy nem fogsz neki csalódást okozni. Szóval bizonyíts előtte. :)
2012. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát azért az, hogy 4,5 hónap után "rögtön" más karjaiba omlottam, az egy kicsit túlzás.. De igazad van, 21 évesen 2 emberrel feküdtem le, nem csaltam meg senkit.. nálam nagyobb ribancot :)
2012. szept. 30. 09:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket, mindenképpen szeretnék küzdeni, csak annyira nehéz, hogy közben mással van, és az a lány nem tehet semmiről... Ezért próbálok nem keresztbe tenni nekik, csak várni, amíg történik valami :( Időközben kiábrándultam a férfiakból, tehát az sajnos -vagy nem sajnos- nem áll fenn, hogy én összejövök mással, mert már az esélyt sem tudom megadni senkinek..
2012. szept. 30. 09:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem is kell másban! Küzdj érte, ha igazán kell! Az emberek megérzik, ha valaki örökké harcol érte, és egyszer rádöbben a dolgokra! Csak tarts ki! Bármi áron! :)
2012. szept. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!