Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek, hogyan kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan kellene lezárni egy olyan kapcsolatot aminek már semmi értelme, és amiben az egyik fél már csak szenved, de nem tudja otthagyni a másikat, mert szereti?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szeretnék véget vetni a kapcsolatomnak, ami már jó sok éve tart, és rengeteg közös emlék, és év fűz bennünket össze, de már csak kiszolgáltatva érzem magam az egész kapcsolatnak, pedig én szívből szeretem, de ennek így semmi értelme

2013. jún. 22. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Várjunk csak... te vagy a nő, ugye?
2013. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ezt sehogy nem fogod tudni mert szereted...

azon dolgozz, hogyan tudod jobbá tenni, ez sokkal könnyebb


a kiszolgáltatottságon meg könnyen lehet változtatni.....

2013. jún. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy időre legyetek külön,és akkor érezni fogod.Meg ő is.
2013. jún. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Zakathol ***** válasza:

Mi úgy tettük ezt meg, hogy megbeszéltük. Mindketten szerettük/szeretjük egymást, de értelmes, felnőtt emberekként beláttuk mindketten, hogy ami volt az sz@r volt. Évek óta így volt ez már, próbálkoztunk nem egyszer, voltak kisebb-nagyobb szüneteink, de a végén mindig oda lyukadtunk, ki hogy befulladt a kapcsolatunk.

Megbeszéltük és elváltak útjaink. Igen. K*va sz@r...de hosszútávon mindkettőnknek jobb így.

2013. jún. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
igen, jó lenne ha ez nálunk is így menne :(
2013. jún. 22. 16:49
 6/10 anonim ***** válasza:
A nemedet el ne áruld...
2013. jún. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én vagyok a nő igen
2013. jún. 22. 16:52
 8/10 anonim ***** válasza:
De azt mondd meg nekem, hogyha szereted, akkor miért akarod otthagyni, és miért szenvedsz?
2013. jún. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
sehogy, mert ha szeretsz valakit, akkor nem hagyod el, sőt nem irogatsz ide és nem magaddal foglalkozol, hanem kettőtökkel...
2013. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Zakathol ***** válasza:
#5: És mi az akadálya annak, hogy megbeszéljétek? Ha már az sem megy, akkor az +1 ok a szakításra...
2013. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!