Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz telefonban szakítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz telefonban szakítani?

Figyelt kérdés
Kb. 90 km-re lakunk egymástól, az én városomba jár suliba, koleszos, így év közben sokat találkoztunk, de most nyáron csak ritkán találkozunk személyesen. Akar jönni hozzánk szerdán, de nálunk nyilván nem fogok vele szakítani, mert akkor buszozhatna haza teljesen összetörve, mivel ő teljesen belém van esve. Ha én elmegyek hozzájuk a kis faluba és ott szakítanék náluk, utána kimennék a buszmegállóba, az anyja még utánam is jönne, és elküldene a búsba, mert elég rosszban vagyunk. 23 hónapja járunk, én 17/F vagyok, ő meg 16 éves lány. Ilyen szituban nagyon cink telefonon dobni?
2013. júl. 15. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
igen.
2013. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen...a többi csak kifogás.
2013. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

normál esetben nagyon gáz

de ilyen helyzetben végül is érthető

2013. júl. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hááát eléggé. Találkozzatok fél úton. Úgy mindkettőtöknek ugyanolyan szar lesz. De legalább nem ver meg az anyja.
2013. júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

23 hónapja vagytok együtt, teljesen beléd van esve.

mindenhogy gáz dobni

és bocs, ez egy hasztalan válasz mert nem tudom, hogy lehetne "legjobban"

de amúgy az előző nyarat hogyhogy sikerült "átvészelni"?

2013. júl. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
most nézem bocsi, nem 23 hónap csak 3
2013. júl. 15. 19:50
 7/8 A kérdező kommentje:
És csak a félreértések elkerülése miatt, nem a távolság miatt akarok szakítani, hanem egy másik lányba vagyok szerelmes. Bár 90%, hogy abból nem lesz semmi sajnos, de nem akarom neki sem húzni az agyát
2013. júl. 15. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Dobj neki egy smst.
2013. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!