Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borzasztóan csúnya lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztóan csúnya lány vagyok, hogyan kelthetném fel így a férfiak érdeklődését?

Figyelt kérdés

Hello! Nagyon csúnya a fejem és az utóbbi időben még egy picit híztam is.Magas vagyok, vakítóan fehér bőrrel, hatalmas homlokkal, elálló fülekkel és és az orrom is oldal nézetben nagyon csúnya,kicsi a mellem és már a hasam és a csípőm picit hájas.

Általános iskolában volt, hogy megállt egy osztály és azt mondta, nézzétek milyen csúnya!

Mára már sokat foglalkoztam a külsőmmel ,de még midig iszonyú ronda vagyok csak már nem mondják rám, hogy csúnya. Mit tegyek a fejemmel?Volt már frufrum de szerintem azzal még rondább vagyok....


2013. júl. 16. 09:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem hiszek neked. Minden nöben van szépség. Vedd azt is észre!
2013. júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
72%

Azért meg kell jegyezni, valamilyen szinten felkelted a férfiak érdekldését így is. Csak gondolom nem olyan értelemben, ahogy szeretnéd.:))


Olyan csúnya nem lehetsz, hogy senkinek ne tetszél. Sokaknak a belső fontosabb. Mutass itt közösbe képet, akkor tudunk mit mondani... Sokat számít a hajviselet, ez tény, több fajtát is érdemes kipróbálnod.

2013. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Nem merek képet mutatni, mert biztos , hogy valaki felismerne. De leírtam ,hogy hogyan nézek ki szóval... :(

És én senkinek nem keltem fel az érdeklődését :( ugyan volt már barátom életemben , de soha nem mondták hogy szép vagyok max a testemre hogy az szép..

2013. júl. 16. 09:39
 4/26 compactegon ***** válasza:
63%
az ember sokszor máshogy látja magát, mint amilyen a valóságban. sajnos tényleg nehéz kép nélkül ítélni. evvan :)
2013. júl. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Nekem tényleg küldhetnél képet, mert a leírásod alapján nincs ilyen ismerősöm :)


Viszont, akinek hosszú a homloka, annak kifejezetten ajánlják a frufrut. Persze csak ha zavarja Őt a homlokméret.

A füleddel sajnos nem tudsz mit kezdeni, esetleg ne tűrd gyakran mögé a hajad és akkor rosszabb már nem lesz.

A bőrödön napozással, esetleg szolival tudsz segíteni. Bár én nem tenném, mert akik nagyon fehérek, sokkal érzékenyebb a bőrük. Én is világítok egy sötét pincében, annyira fehér a bőröm, de nem zavar. Még mindig természetesebb, mint egy agyon szolizott csokibarna bőrbútorra emlékeztető szín ;) Próbáld meg Te is így felfogni :)

Szerintem a mellem se nagyobb mint Neked, de ez ellen se tudsz igazán mit tenni, esetleg hordj push up-os melltartót.

Ha csak egy kicsit hájas a hasad és a csípőd, akkor ha most neki állsz egy kicsit mozogni, kifejezetten erre a testrészre rátornázni, akkor még időben eltudod tüntetni még mielőtt nagyobb lenne. Akkor már nehezebb.

2013. júl. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az oké ,elég sokat szoliztam , felvarrtam a hajam anno ,sokat sportoltam, de a fejem akkor is csúnya :( mára már leszedtem a póthajat és nem is szolizok mert teljesen mindegy a fejem nem fog megváltozni és ahogy észrevettem szinte csak az számít..
2013. júl. 16. 10:01
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
Én megdugnálak
2013. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a fej számít...Az, csak azoknak számít igazán akik a külsőségekre mennek...És sajnos elég sok ilyen van.

De nem szabad ilyen negatívan bírálnod magad, mert ez a személyiségedre is kihat és ezzel negatívságot sugárzol a külvilág felé és így aztán tényleg nem akarnak majd megismerni. Nem azt mondom, hogy legyél beképzelt és hasonlók, de egy egészséges önbizalmat kikell alakítanod.

2013. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Na igen, épp ez az hogy nagyon sokaknak kb csak az számít, ezért is vagyok nagyon visszahúzódó, mert félek ,hogy mit gondolnak rólam az emberek...:/
2013. júl. 16. 10:18
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
A ferfi a legundoritobb alatt. Nincs olyan ronda no akit, ne dugna meg valaki. Ilyen teren nekunk kevesbe fontos a kulso mint nektek, meg mindig jobban jartal mint egy ronda srac!
2013. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!