Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez az élet? Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez az élet? Veletek is volt, vagy láttatok már ilyet?

Figyelt kérdés
3 éve egy fiúval vagyok együtt aki , ha velem beszél akkor mindig ingerülten szól hozzám, ha valamire rákérdezek mondjuk kétszer , de elég csak egyszer is akkor már szinte kiabál vele. Ha én vissza szólnék , hogy de... akkor kiabál egyre ingerületebben és el hord minden rossznak, hogy én hogy idegesítem ,én milyen rossz barátnő vagyok ,bezzeg más sokkal jobb, meg hogy ő mind a 10 ujjára találni csajt, én meg változzak meg, megérdemlek minden rosszat stb stb. Aztán ha elsírom magam, csak ordít hogy én csak sírni tudok, vagy ritkán azzal jön hogy iztos azért sírok, mert hogy nekem ő nem megfelelő partner.(tehát , hogy én tartom őt nem jó barátnak,amikor ő hord le engem minden rossznak). én még csak 20 éves vagyok. Senkinek nem merek beszélni erről, szeretnék elmenni egyetemre ,de mellette nem lehet, mert ha csak megemlítem, hogy egy fiú volt a közelemben rögtön azzal jön hogy helyes? meg megcsalom? segítség:(
2013. júl. 16. 16:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
És még mindig vele vagy? Jézusom...
2013. júl. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
szakíts!!! minél hamarabb és kérd a szüleid segítségét!!!!
2013. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha szakítanál vele...? Tudom, most megértésre vágysz meg minden, de azt kell mondjam, jó h_lye vagy, hogy ezt hagyod.
2013. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
LAPÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D
2013. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
hát, nem szoktam ilyet mondani, de dobd ki. annyit nem érdemel az ilyen hogy azt mondd neki hogy bakfitty. komolyan mondom, ez egyáltalán nem normális dolog.
2013. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Dobd a gec-be!
2013. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
3 éve vagy vele? ne haragudj, de te nem vagy normális, vagy éppenhogy mazochista hajlamaid vannak és igényeled a bántást... lépj le.
2013. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem már ezek a mindennapjaim részei, ezt szoktam meg, ma meg iszonyatosan ki jött rajtam , általában tűröm miket mond és nem próbálom felvenni, de ma csak sírtam és sírtam, mert tudom, hogy én soha nem bántottam és tudom hogy mennyi mennyi törődést adtam már neki és már egyre jobban csak félelmet érzek iránta..
2013. júl. 16. 16:15
 9/20 anonim ***** válasza:

az ilyet nem szabad megszokni, még ha szereted is, nem érdemli meg a törődést tőled a leírtak alapján.

hidd el hogy megkönnyebbülés lesz ha szakítasz vele.

2013. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, nem érdemel meg téged!!!!
2013. júl. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!