Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözés? Nem lesz ebből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés? Nem lesz ebből gond vagy nem fog rámenni a kapcsolatunk? Úgyértem, hogy még nem csináltunk ilyet és nem lesz ennek rossz vége?

Figyelt kérdés
23 éves fiú vagyok, barátnőm 22 éves. Mind a ketten egyetemisták vagyunk (kiválóló anyagi helyzet mindkettőnknek). Nekem van egy lakásom az egyik lakóparkban, és barátnőmmel szeretnénk összeköltözni vagyis már költözünk. 4 éve vagyunk együtt (46 hónap), eddig mind ketten kolisok voltunk, nem magunkról kellet gondoskodni meg ilyenek. Nem lesz ez baj, mármint hogy főzni magunkra, bevásárolni, mosni meg ilyenek amik a mindennapi dolgokhoz tartoznak. Eddig szüleink csinálták ezeket a dolgokat. Barátnőm szerintem nem tud főzni, legalábbis soha nem láttam hogy főzött volna :) Akik összeköltöztek, meséljenek már hogy milyen, nehéz megszokni hogy nem a szülők gondoskodnak rólunk? Előre is köszi!
2013. júl. 15. 16:33
 1/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Egyszer mindent el kell kezdeni. Ha nem tud főzni az asszony, hát nem tud. Vannak szakácskönyvek, nekiálltok mind a ketten és főztök együtt. Megosztjátok a házimunkát stb.
2013. júl. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mindent meg lehet tanulni:) sokan nem tudnak főzni amikor összekerülnek.. anyu se tudott:) de mostanra már jól megy neki, sőt apu is megtanult:D
2013. júl. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal 7 hónap után költöztünk össze, de ez a legjobb dolog amit tehettünk volna :) Én sem tudtam főzni előtte, mert itthon mindig anyum főzött, de megtanúltam, még nem vagyok profi de finomakat készitek, és sokszor van olyan, hogy ketten a párommal főzünk, vagy ketten takaritunk, ketten járunk bevásárolni ilyenek. Sok sikert nektek is :)
2013. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mivel a tanulás a fontos, ritkán láttam ilyet akik a 0-l így sikerült zördülés mentesen áthidalni,

alkalmazkodás az lényeges,

a lányomék sem főztek addig, de ők már végeztek, szóval még tanulásban vannak e téren, ha hirtelen mindent Ti csináltok, akkor nektek lesz nehezebb, a tanulás kell, szóval a szórakozás és pihenésből kell elvenni az időt N

2013. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy nekem anya se tud főzni, otthol 25 éve alkalmazott végzi a főzést, mosást, takarítást- így nem volt kitől tanulnom. most így tervbe vettük, hogy egy időre mi is keresnénk valami alkalmazottat és a nyári szünetbe megtanítana dolgokat.
2013. júl. 15. 16:57
 6/9 nonuszka válasza:
azon nem gondolkodtal h megromolhat a kapcsolat? mert mi sajnos igy jartunk. több veszekedes stbstb..
2013. júl. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de gondolkodtam, írtam is a kérdésben. de ettől nem tartok, mert nagyon jól megvagyunk (4 éve jöttünk össze, de 13 éve haverok vagyunk)
2013. júl. 15. 17:23
 8/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Ne haragudj, de 20-on éves fejjel nehogy azt mondd már nekem, hogy nem tudnál megfőzni vagy kimosni esetleg feltakarítani? Ez csak kifogás.
2013. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mosni, takarítani gondolom hogy tudnék, azzal van gondunk hogy életünkbe nem éltünk magunkra utalva, magyarul a seggünk kivolt nyalva, mindent megcsináltak helyettünk, semmivel nem kellet foglalkozni.
2013. júl. 15. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!