Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 60-as férfiak! Ha egy 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

60-as férfiak! Ha egy 30-as nő közeledését éreznétek?

Figyelt kérdés

Kicsit tétova vagyok, nem tudom, hogy mire számíthatok.


Nem felszínes hülyék vagyunk, komoly felnőtt emberek, mélyen megéltük az élet örömeit és nehézségeit. Ő özvegy. Úgy érzem, ő is vonzódik hozzám, de nem tudom, mit enged meg magának, vagy milyen visszatartó erők hatnak rá.


Belém most belémcsapott a villám, de félek is...


KIZÁRÓLAG lyan 60-as férfiak válaszát várom, akik el tudják mondani, őket hogyan érintené egy ilyen vonzalom ébredése. (Mások véleménye nem érdekel).



#késeiszerelem
2013. júl. 16. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Vegyél viagrát!
2013. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
...erősebben szorítanám a pénztárcámat és lesnék, hogy hol a strici.
2013. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
kíváncsi vagyok, vannak-e olyan 60 éves bácsikák, akik a szerelem,szex kategóriát olvasgatják...vagy akik tudják egyáltalán, mi az a Firefox..
2013. júl. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Fogadjunk hogy nem egy kisnyugdijas a tata :D
2013. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez a kozvelemeny amely az itt megjelent valaszokra jellemzo,egyszeruen korhatart kellenne megszabni !Pl.45-on tuliaknak tilos es artalmas,igy szeretnetek ?
2013. júl. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy ilyen kerdes meg nem ok sertegetni es megalazni idosebb embereket.Ti is lesztek hasonlo koruak.Felteve ha eleritek.
2013. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudnám, a moderátorok mire kapják a fizetségüket, ha nem képesek törölni az olyan emberek buta hozzászólásait, akik meg nem képesek csendben maradni, ha nem érintettek... DIREKT kértem, hogy csak kik válaszoljanak és mire. Megint a nívótlan alakok nívótlan sorai töltik be a hsz-eket...


Annak az egynek, aki privátban érdemben szólt hozzá, köszönöm. 5-6-nak igaza van, 1-4 meg nőjön fel.

2013. júl. 19. 20:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok hatvanas férfi de volt pár esetem velük és hát az a helyzet, hogy ebben a korban nagy különbségek lehetnek mind hozzáállásban mind fizikai állapotban.

De az az egy szinte biztos, hogy nem a Gyakorikérdéseket böngészik hűvös halomba.

Gondolom, ha felkeltette az érdeklődésedet akkor olyan öregúr lehet aki még a legyet is röptében..., úgyhogy szerintem jók az esélyek.

A családi állapota nem hiszem,h számítana

2013. aug. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!