Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérdemeltem? Van egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérdemeltem? Van egy férfi, aki egy éven keresztül próbált nekem udvarolni, de mindig hárítottam a közeledését.

Figyelt kérdés
Én éppen egy elég nehéz szakításon voltam túl, amikor belépett volna az életembe, de nem hagytam neki teret. Kétszer is szerelmet vallott, de úgy éreztem, nem állok készen egy új kapcsolatra. Időt kértem. Most úgy érzem, készenállnék, de már rajta érzem azt, hogy hanyagol. Pedig én most kezdem megszeretni. Megérdemeltem, ugye, hogy hanyagoljon?
2013. júl. 5. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen. Megérdemelted. Keresett mást, aki értékelte az érzelmeit.
2013. júl. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Legalább önkritikád van.
2013. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy év túl sok idő volt, pár hetet kellett volna várnod...
2013. júl. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha akarsz vmit probalkozhatsz sztem, de ezek utan neked kene teperni sztem.
2013. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Vajon nincs minden veszve? Azt mondja, találkozzunk, de érzem, hogy hanyagol...
2013. júl. 5. 22:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Én férfiként már csak elvből sem találkoznék veled újra. De mindenki másmilyen. Ha szépen mosolyogsz és adod a jeleket akkor talán... De a tapasztalataim azt mutatják, hogy az olyan nőket mint te hagyni kell a fenébe, akik azt sem tudják mit akarnak.
2013. júl. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Linda30 ***** válasza:
Ne add fel,de tekerj te most picit
2013. júl. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Soha nem álltattam, nem ígértem semmit, mondtam, hogy időre van szükségem, nem tudok most belebonyolódni egy kapcsolatba. Akkor még nem akartam . Most már igen.
2013. júl. 5. 22:56
 9/14 A kérdező kommentje:
Csak attól tartok, késő....
2013. júl. 5. 22:57
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem az egy kicsit furcsa, hogy a férfi a semmiből lerohant két szerelmi vallomással.

elég gyerekes dolog.

2013. júl. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!