Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normalis, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis, ha nem mondom el a szuleimnek? (lent)

Figyelt kérdés

20 eves srac vagyok, volt mar par kapcsolatom, igaz nem valami tartosak. Ilyen atlag 3 honaposak. Altalaban nyaron..szoval mondhatjuk nyari kalandnak is..bar nem neveznem annak. Viszont az a helyzet hogy a szuleimnek soha nem mondtam el ugy konkretan hogy egyutt vagyok xy al. Igazabol nem is nagyon kerdezoskodtek, neha megkerdezik(tek) hogy mi a helyzet...de igazabol semmi konkretat nem mondok nekik.

Szerintetek ez normalis? (mert szerintem nem)

Es altalaban ki dobom a csajokat igazabol kulonosebb ok nelkul, pedig nem kihasznalni akarom oket. Csak nem erzem jol magam, vagy nem tudom. Sokszor inkabb bele se megyek egy kapcsolatba, meg akkor sem ha tetszik az adott lany.

egyszer 14-15evesen volt egy lany akivel 8 honapig egyutt voltunk..arrol talan anyamek is tudtak, vagy sejtettek


2013. júl. 16. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem kicsit gáz. ez olyan hogy van egy barátnőd már vagy mióta, eljegyzed, és szólsz hogy majd esküvőre jönnek-e? jó ez nyilván túlzás volt példának, de szerintem abszolút meg lehet az ilyet beszélni, vagy legalábbis elmondani.
2013. júl. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meg annyi, hogy eddig egy lanyt sem mutattam be a szuleimnek
2013. júl. 16. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Majd, ha lesz egy komolynak mondható kapcsolatod, akkor bepótolod ezt. Nekem soha nem volt olyan, hogy "Anyu, ez itt Ő, a barátnőm, ismerjétek meg egymást!".

Szerintem ez egyáltalán nem tré, vannak ettől súlyosabb dolgok is...

2013. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban ez természetes, mert el akarsz szakadni a szüleidtől, meg akarod mutatni nekik, hogy nélkülük is tudsz dönteni. De az is igaz, hogy 3 hónapon belül felesleges rohanni anyucihoz.

Én eddig 2 lányt mutattam be a szüleimnek. Az egyik a feleségem volt.

2013. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :]
2013. júl. 17. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebben semmi abnormális. Én sem mutattam be egy pasimat se itthon.Az első kettőről nem is tudnak, csak a legutóbbi 4 ről. De ebből is csak az utolsót, a férjemet mutattam be, és őt is csak 5 hónap járás után. De akkor már 4 hónapja jegyesek voltunk.


Nem tudom miért kellene minden partnert bejelenteni...:)


27/N

2013. júl. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!