Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk es lanyok! Ti mikor leltetek meg az igazit?

Figyelt kérdés
Mikor talaltatok ra az elso olyan emberre, akivel ugy ereztetek h le tudnatok vele elni az eleteteket?
2013. júl. 16. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Eddig még nem, de nem is kerestem 20F
2013. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hogy ha őszinte akarok lenni, nem érdemlem meg, hogy bárki is valaha szeressen.

Persze az élet nem igazságos, így már voltam szeretve, és még lehet hogy leszek is...

(24-f)

2013. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Még 15-16 éves koromban, volt egy nagy szerelmem. Persze vége lett, de nem is voltam azóta olyan szerelmes... vagy talán egyáltalán. 19/F
2013. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, valakinek egyedül is kell maradnia. 21L
2013. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én eddig csak igazi szukákat találtam:D
2013. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15 éves koromban :)
2013. júl. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

8 éve azt hittem - de tévedtem.

Most fél éve így érzem, h a mostani pasim a Nagy Ő. :)

2013. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én eddig mint az 5-re azt hittem hogy Ő az. Jelenleg szingli vagyok, szóval... nem hiszek már a mesékből! Ha létezik is Igazi az nem valami előre elrendelt dolog hanem kitartás alkalmazkodóképesség nagy adat türelem, tolerancia és sok sok szeretet lévén lesz az.


Amúgy is azt mondják nem az az igazi akivel le tudnád élni az életed, hanem aki nélkül nem.


Én meg már nem tudom mit higyjek!! Nem is akarok újabb párkapcsolatot mert mindegyik ugyan arra a szomorú sorsra jut. De elég rossz nézni a friss házasokat akiknek sikerült és arra gondolni, hogy én soha a büdös életbe nem fogok ott tartani. 25/L

2013. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
egyutt erzek a szinglikkel.
2013. júl. 16. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 24 éves voltam mikor összejöttem az igazi szerelmemmel:) Nem is voltam előtte szerelmes senkibe. Ez már több mint 3 éve volt. Az érzéseim nem változtak, csak a nevem, mert már házasok vagyunk másfél éve:)


27/N

2013. júl. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!