Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a legjobb barátságból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a legjobb barátságból szerelem?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akit már 7 éve ismerek, gimiben végig ö volt a legjobb barátom, mindenben megértettük egymást, sose veszekedtünk, jól elvoltunk.

Viszont nekem mindig is tetszett, erre utaltam is neki mindig, de ö csak mosolygott, és mondta, h. milyen aranyos vagyok. De végig volt barátja, így hiába is próbálkoztam. Gimi után mind2en elkerültünk másik városba, és csak ritkán találkoztunk.

Most viszont jelentkezett egy üzleti ajánlattal ami mellesleg tetszik is, főleg hogy mondta, így együtt beutazhatnánk a világot, és mindig együtt lehetnénk... Ráadásul még szebb mint valaha, barátja sincs és ö is mondta, h. mennyire hiányzok neki, meg kár h. nem 1 suliba kerültünk...

Úgy érzem, rajta kívül senki más nem érdekel, ezt el is akarom neki mondani, de szerintetek lehet ebből valami v. inkább a barátságunk is rámehet? Lehetséges h. ö is szeret?

Elöre is köszi a válaszokat, bocsi h. ilyen hosszúra

sikerült. (22/f)


2009. okt. 20. 10:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen. Sőt.
2009. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sokáig tartó nagy nagy boldogságot!!!:) ezzel asszem válaszoltam a kérdésedre:)
2009. okt. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia.igen leghet

és ha ugy érzed,ahoyg irod akkor probáld mefg.nekm is volt gyerekkori barátságbol késöbb 20 évesen serelem .igaz náaunk 2évig tartott,csunya szakitás lett belöle,2 évig nem beszéltünk,majdnem rámenta barátságunk,de mára már jo barátok vagyunk ujra.

2009. okt. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ennek nagyon örülök:D:D
2009. okt. 20. 10:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, lehet! nekem nincs jó tapasztalatom ezzel kapcsolatban, de annyi biztos hogy lehet barátságból szerelem!
2009. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
sztem ha bejösz neki mint pasi akkor úgyse tud úgy rád nézni mint csak egy barát. veszteni valód nincs.:) hajrá.
2009. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen persze.

Hát ezek a szerelmi vallomások....pff..ne támadd le ezzel. Ne zúdítsd rá az érzelmeidet.

Inkább csak hozd ki a helyzetből amit lehet, de ne valld be az érzéseidet. Ha összejön vele az utazás ugyis lesz rá elég időd, de akkor se valld be. Ne is utalj rá szóban. Inkább bókolj neki, de ne vidd túlzásba. Fejtsd ki hogy ez és ez tetszik neked benne...

És viselkedj úgy vele hogy érezze hogy ebből több is lehet.

A lényeg hogy a lány maga jöjjön rá erre.

Majd tudat alatt, és tudatosan is megfogalmazódik benne hogy akar téged, és akkor úgy fog tűnni neki hogy az ő ötlete hogy akar téged. És ez a legjobb.

2009. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit írtál szerintem nála szabad a pálya. :) Ha elég ügyesek vagytok, nem rontjátok el a barátságot sem. Lehetséges (mint nálam is), hogy az embernek a párja a legjobb barátja. Tudom, furcsán hangzik, de nincs a világon ennél szebb. :D
2009. okt. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Pont hasonló helyzetben vagyok én is. Van egy hosszú kapcsolatom, ami haldoklik már egy ideje, és időközben megismertem egy lányt, akivel szinte pillanatok alatt barátok lettünk. Ilyen összhangot még senkivel nem tapasztaltam, mintha ikertestvérem lenne. Épp azon morfondírozom hogyan közelítsem meg, mert még nem egyértelmű, hogy mit érez irántam, de azt hiszem a legjobb, amit tehetek, hogy kihozom a maximumot az együtt töltött időkből, és vagy kialakul valami vagy nem. Ha az antennái veszik a jelet, akkor vagy tetszik neki a dolog, vagy nem. És ennek megfelelően fog viselkedni. Elvileg, hiszen a reakció erősen személyiség függő lehet.


Nagyon tetszik, amit fentebb írtak:


"És viselkedj úgy vele hogy érezze hogy ebből több is lehet.

A lényeg hogy a lány maga jöjjön rá erre.

Majd tudat alatt, és tudatosan is megfogalmazódik benne hogy akar téged, és akkor úgy fog tűnni neki hogy az ő ötlete hogy akar téged. És ez a legjobb."


Azt hiszem ez a válasz nekem is szól :-)

2009. okt. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az eddigi válaszokat mindenkinek, hasznosak voltak, remélem valóra válik az álmom... és hasonlókat kívánok mindenkinek:)
2009. okt. 20. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!