Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már szerelem?

Figyelt kérdés

Ha egyedül vagyok nem bírok másra gondolni, mint rá, egyszerűen semmi nem tudja elvonni a figyelmemet róla. Elutazott két és fél hétre, de már nagyon érzem az űrt, azt, hogy nincs itt. Ha el is foglalom magam valamivel, biztos eszembe jut, mindegy mi az. Minden apró dologról eszembe jut, akár egy zene vagy egy felirat, ami hozzá köt. Szerelem ez már, vagy csak nagyon ragaszkodok hozzá és nem tudok kibírni nélküle még ennyit se. Eddig még nem volt ilyen, nem volt még barátom. Új ez az érzés nekem.

19L


2011. nov. 7. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
szerelem is és ragaszkodás is én szerintem,bár azt neked kell érezni hogy szerelmes vagy e..de szerintem igen.
2011. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt hívják szerelemnek. :D Gratulálok hozzá!
2011. nov. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!