Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szörnyű dolgott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szörnyű dolgott tett? Ez nem megbocsájtható!

Figyelt kérdés
Augusztus óta vagyok a barátommal.Aszt mondta hűséges így szeret meg úgy szeret meg mindenféle meglepetésekkel csábítgatott engemet.Az utóbbi időben furcsán viselkedett.Voltak féltékenykedései is meg stb. De most rájöttem és bizonyítékom van hogy megcsalt.Nyomoztam utána a közösségi oldalakon pl. a baráti körben és láttam hogy még 2-3 másik lánynak írogatja hogy szeretlek,imádlak stb. Ettől besokkoltam.Nagyon szeretem de sírni nem tudok mert tudom hogy ez már nem megbocsájtható! Hogyan tehetném túl rajtam magamat?Mit csináljak? Amugy küldtem neki üzit hogy hívjon fel és akkor véget akarok vetni köztünk mindennek. A csajoknak meg írtam üzenetet mert őket is ugyanúgy kijátszotta.Velük is elhitegette hogy ők az élete értelme meg senkivel nem csalja meg őket meg a többi rizsa.Írtam nekik üzit elmondtam hogy az "ex" barátom milyen szemét alak és hogy nem érdemlik meg hogy boldogtalanná tegyék az életüket miatta.Bizonyítékokat is küldtem nekik ha véletlenül nem hinnének nekem. Jól csináltam? Azt ne írjátok hogy üljünk le beszéljünk meg boccsássak meg neki mert már nem hiszek neki minden szava egy nagy hazugság!
2008. jún. 25. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Attól függ, hogyan írta a többi lánynak, hogy szereti. Sok srác "csak úgy" beírja mindenki képéhez, semmi valóság alap nélkül.
2008. jún. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Én pl minden lánytól úgy köszönök el, hogy Csók: xy
2008. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

szakíts vele!!!!!!!!

és azt jól tetted hogy megmondtad a lányoknak, mert velük is simán elhitetné azt amit veled. Úristen milyen pasik vannak:(:(

2008. jún. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jól tetted, hogy felvetted velük a kapcsolatot. Nekik is van joguk tudni róla. Javaslom vesd bele magad most az életbe, bulizz sokat, járj el sokat barátnőiddel, és felejtsd el őt.
2008. jún. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem csak a pasik tudnak ilyenek lenni. Én is jártam már így. És én is jeleztem ezt a dolgot a másik pasi felé.
2008. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez eleg szar.

En elhivnam a sracot mintha mi sem tortent volna...es akkor adnek a pofajara, menekulesi utakat elzarva. ...

Ez nem azt jelenti veszkedve csak szepen csendben rettentesen intelligensen, hadd remuljon halalra a szemetje. A vegen meg kozolnem vele, hogy az osszes nojet ertesitetted ....es lehet takarodni! Loser!

2008. jún. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jól döntöttél de mostmár ténlyeg hagyd ezt a srácot és élj kicsit:D..el kell felejtened azt amit veled tett ami az elején ugyan nehéz, de meglátod ahogy telik az idő egyre jobb lesz és eljön majd az az ember is aki szeretni fog és hűséges lesz hozzád:)szívből kívánom
2008. jún. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem először tanulj meg helyesen írni.

Aztán szakíts.

2008. jún. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
56%
Akár még barátként is írhatja,h 'szeretlek',nem gondolod? Egyébként meg szerintem azzal,hogy írtál a feltételezett hülyített csajoknak, csak egy hisztis kislány képét mutattad, aki másképp nem tud bosszút állni. Mert valld be,hogy nem a lányok érdekében mondtad el nekik, hanem h rosszat tégy a pasiddal.. Bár lehet, hogy puszta jóindulat, de akkor sem kellett volna még bizonyítékot is küldeni, elég lett volna egy "vigyázz vele!". Mert egyáltalán nem a te dolgod, sok ember nem értékeli, ha bele akarnak szólni az életébe. Az is megeshetett volna, hogy az egyik csaj tudott mindenről, és csak arra várt, hogy a fiú szép lassan lekoptassa a többi lányt,és vele legyen.. Szóvel ez gyerekes bosszúnak tűnik. Inkább felemelt fejjel le kellett volna lépned, hogy lássa, hogy téged egyáltalán nem érdekel már, aztán pasizni sokat, ne túl feltűnően, hogy ne gondolja bosszúnak, de észrevehetően..
2008. jún. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez durva, de szerintem tök jó, h leleplezted!

Én a helyedbe még jó pár évig nem hagynám, h egyszerre 5 lányt is csábítgasson. EZ undorító..

2008. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!