Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanád az élettársadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanád az élettársadnak, ha a vita hevében többször is ócsárolna téged?

Figyelt kérdés
Konkrétan görénynek nevezne vagy éppen azt mondaná, hogy nagy a BELED.. Hozzáteszem, intelligens emberről van szó. Ne pazaroljam rá az időmet, igaz? Mellesleg mások szívesen puszilgatnák a "belemet"...
2013. júl. 17. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Meg.
2013. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cyklon ***** válasza:
Persze,de 1 hétig ő főz mos és takarít :D
2013. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vita közbe mindenki mond ilyent-olyant...ilyenek miatt megharagudni hülyeség...
2013. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ahha..

megszoktam már. így nem is igazán zavarna.

2013. júl. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát ez most meglepett.. Mindenki megbocsájtaná.. hmmm..
2013. júl. 17. 19:50
 6/10 anonim ***** válasza:

Én nem....és azért nem, mert én sem beszélek így. Vita hevében sem. És a párom soha a tíz év alatt nem mondott rám csúnyát, pedig elég sok mindenen átmentünk már......

Azt hiszem, ez attól is függ, mennyire becsülöd önmagad és a másikat.

2013. júl. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én sem beszélek Vele így és soha senkivel nem beszéltem és velem sem tették. De most a reakcióm olyan volt, mint amit én kaptam. Nagyon elszomorít... és nem tudom megemészteni. Másfél éve élünk együtt és most azt mondtam, költözzön el ideiglenesen. Viszont tudom, hogy nem fogom visszaengedni.. pedig szeretjük egymást.. :( Máskor mindig enyelgünk, túlzottan is..
2013. júl. 17. 20:06
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted,akkor mond meg neki hogy veled mégegyszer ne merjen így beszélni ! Én épp ezért nem értem a párokat általában.... utálom amikor üvöltöznek egymással...ha valami gond van,akkor üljenek le,és beszéljék meg normálisan...miért kell állat módjára viselkedni ? basszus,emberek vagyunk...vagy mi :/
2013. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na ez az! Nem vagyunk állatok! Meg lehet beszélni mindent higgadtan is! Ő mégsem az.. :( Nem tudok mit kezdeni, csak azt látom megoldásnak, hogy elküldöm. Pedig megszakad a szívem. De így nem merek gyereket vállalni..
2013. júl. 17. 20:13
 10/10 anonim ***** válasza:

nézd az embernek van úgy elgurul a gyógyszere, ezt bármi kiválthatja, amúgy ezt hiába leírtad, ez kevés, tudod ilyenkor fontos miből indult,

amúgy ne ábrándozzál arról, hogy más nem kerül ilyen helyzetbe, sok minden összejön, elég egy utolsó csepp, ott csapódik minden, itt lehet itt tárgyilagosan dumálni, de az más, amúgy TE tudod mit teszel, csak gondolkozzál normálisan, ne csak azt vedd észre ő mit mondott, N

2013. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!