Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti is megsértődtetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti is megsértődtetek volna ezen? Nagyon rosszul érzem magam, valaki segít? ) :

Figyelt kérdés

Feljött az a téma, hogy ha majd összeköltözünk milyen jó lesz, mindig együtt kelünk-fekszünk.

Aztán kérdezte, hogy ha nagyon részeg lenne, akkor is mindig mellette lennék,összebújva? És én erre poénkodva azt mondtam, hogy azt majd meglátjuk. Erre ő rögtön: akkor feküdj össze addig mással.

Meg hozzám vágta, hogy jó, hogy őszinte vagyok, legalább rájött, hogy mire számíthat, és hogy ennyit arról, hogy jóban rosszban együtt...

:(

Azt hiszi, hogy csak akkor jó, mikor minden normális.

Hiába mondtam neki azt, hogy nem arra értettem, hisz én akkor is szeretem, és nem hagynám el a miatt...egyszerűen csak nem tetszene a helyzet, és nem szívesen látnám olyan állapotban.


De nem hiszi, tartja a magáét,és meg van sértődve, haragszik, azt mondja, látja milyen vagyok...én meg most ki vagyok, és nem tudom mit tévő legyek. Valaki tanács? Megérdemlem, hogy ennyire kibukva legyen rám?:(


2013. júl. 18. 01:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Én csak mosolyogtam volna a dolgon egy jót :)
2013. júl. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Hisztiző pasi,hatalmas. :)) ennyitől nem lett volna szabad besértődnie. :) nyugi
2013. júl. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

de ő nagyon megharagudott:(. nem tudom hogyan kezeljem most.

Szívtelen, önző libának tart.

2013. júl. 18. 01:20
 4/32 anonim ***** válasza:
Lehet csak okot keresett vagy seghülye
2013. júl. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
:D megkérdezhetem hány éves ?:D
2013. júl. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Huha,ez már tényleg nem szép...helyedben megkérdezném,hogy szeret-e egyáltalán.Ez nem normális
2013. júl. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

de most komolyan, van lány akinek tetszik, hogy a párja részeg?

Azt mondta, hogy ő akárhogy vagyok, szeret, de látja, hogy én nem...

Nagyon fáj, amiket mondott rólam:((

2013. júl. 18. 01:22
 8/32 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak megijed az összeköltözéstől és a sértődés csak ürügy arra, hogy halasszátok el a dolgot. (Persze ez csak akkor jöhet szóba, ha az összeköltözés komolyan felmerült és nem csak úgy hogy majd egyszer, talán… )
2013. júl. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

18.


Ha azt kérdezném, hogy szeret-e engem, biztos vagyok benne azt válaszolná, "hogy nem én mondtam olyasmit, hogy részegen nem lennél jó"

2013. júl. 18. 01:24
 10/32 anonim ***** válasza:

Hát nekem olyankor aranyos a párom ha iszik :D bújós imádom olyankor is.

Egy évben kb..3 szor fordul elő..:)akkor is a társaságunkban..

2013. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!