Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal nem birjuk elviseln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal nem birjuk elviselni egymás múltját ha rágondolunk, hogy eddig kivel mit csinált a másik felfordul a gyomrunk és dühösek leszünk. Hogy lehet kikeveredni ebből a hülye helyzetből?

Figyelt kérdés
Viszont "tapadunk egymásra mint a piócák" és nem tudjuk elképzelni az életünket a másik nélkül.Hogy lehet ezt eldönteni, hogy akkor most útálat vagy szeretet? Ö régebben sokat mesélt arról hogy mennyire szerette a volt barátnőit meg hogy sirt utánnuk mert elhagyták más miatt. Enged ez idegesít. Tudom hogy még mindig velük lenne, ha nem dobták volna ki. Igazából azt szeretném ha visszamenne valamelyik kényes alacsony idősebb barátnőjéhez én pedig megkaphatnám azt akit mindig is akartam, és mindenki boldog lenne. Ez szinte lehetetlen. Mit csináljak? Hogy tegyem túl magam az összes hülye érzésemen? 17/l

2013. júl. 18. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Gyere és dugj velem egy eget rengetőt, az megold minden problémát! :) 23/F
2013. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
17évesen micsoda múltad lehet :P
2013. júl. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"Igazából azt szeretném ha visszamenne valamelyik kényes alacsony idősebb barátnőjéhez én pedig megkaphatnám azt akit mindig is akartam, és mindenki boldog lenne."


Akkor?!

Van ennek értelme...mert szerintem nem...jobban jártok mind ketten ha véget vettek ennek...

2013. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az utolsó sorig én is azt hittem, hogy egy 28-30 éves lány vagy. Elképesztő.
2013. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nincs memória törlés. Ha idegesítőek vagytok egymásra akkor nem lesz hosszú kapcsolat. Ki is jelentetted, hogy szeretnéd, ha visszamenne a volt csajához. Na meg te ahoz akit szeretnél. Nem hiszem, hogy szerelmes vagy. Inkább a szex amiért vele vagy, vagy a hiány pótlás.
2013. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*taps taps*
2013. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor nem inkább az a gond, hogy mást akarsz? Ha igen, akkor meg "ha nincs ló jó a szamár is" alapon akarsz kapcsolatot fenntartani? Hülyíted magad is, őt is ez a baj.
2013. júl. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 zoliba' ***** válasza:
mivan vége a sulinak és unatkoztok? Óvodába kéne visszamennetek kb.. Keféljétek végig a nyarat,mit hisztiztek. Te jó ég.
2013. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
17-évesen nagy múlt lehet.
2013. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nőjjetek fel?:D
2013. júl. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!