Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy párkapcsolatban súlyosa...

Ha egy párkapcsolatban súlyosan megbetegszik a párod megfelelő reakció, hogy félidőben elfordulsz tőle?

Figyelt kérdés
Ha egy párkapcsolatban súlyosan megbetegszik a párod megfelelő reakció, hogy félidőben elfordulsz tőle?

2013. márc. 30. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"félidőben elfordulsz tőle?"

Ez mit jelent?

2013. márc. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem


De azt sem szabad elfelejteni, hogy a nem beteg felnek is ugyanolyan nehez, mint a beteg felnek, csak maskent, nem mindenki birja lelkileg, nem mindenki. Tud mindig erosnek lenni.


Sosem gondoltam volna, hogy ez igaz, mig nem lattam a csaladomban. Nalunk a beteg fel segitette at a nem beteget ezen a valsagon, tehat egymast tamogattak.

Nalunk sajnos szomoru vege lett, mert a keresztapam amikor mar ugy tunt tul vagyunk mindenen, akkor mar varatlanul ment el kozulunk.

De elotte volt minden, elfordulas, duh, mert hibaztattak h nem idoben hagyta abba. Dohanyzast, akkor a keresztanyamon, vezettek le a gyerekek ezt a feszultseget.

Miutan keresztapu elment, a nagypapamnak. Derult ki hasonlo jellegu baja (ami vegul vaklarma volt szerencsere) de azt ami akkor volt senkinek nem kivanom, a csaladot jobban megviselte mint a papat,mes volt nagy veszekedes,mmert a papa homokba dugta a fejet, es h o inkabb meghal, minthogy vallalja a mutetet, ami ugyanugy veszelyes volt, hat, van akire meg mindig haragszom a tortentek miatt, pl a nagymamamra, mert szerintem nem megfeleloen tamogatta a papat...stb,


Most ez osszevissza lett kicsit, mert meg mindig 4 ev utan is melyen erint az egesz dolgog, foleg a be,so csaladi ellentetek, kiabalasok..cot minden...


Nem helyes,ha elfordul az egyik fel a masiktol, de az ember neha azt erzi, hogy nem tud olyan eros lenni, mint amire a beteg felnek szerinte szuksege lenne. Neha a beteg felnek is tul kell lepnie a betegsegen es tovabbra is tarsnak kell lennie. Tudniuk kell megbeszelni, ha nem megy, akkor a van, hogy ramegy a betegsegre a kapcsolat....


Lehet benan fogalmaztam, de sajnos igaz. Mint irtam tobb esetben tapasztaltam, persze mindenkiben maskepp csapodnak e az erzelmek, mert mindannyian mas emberek vagyunk.

2013. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A nem beteg segítette?

Nekem a feleségem azt mondta: tudom, hogy nem volt észnél, de azt mondta, hogy szeret annyira, hogy elengedjen. Én erre elfordultam tőle és nem mentem többet hozzá, nem vettem fel többet vele a kapcsolatot és más nőt kerestem.

Azt hozzá kell tennem mielőtt feleségem bekerült a kórházba hivatalosan elintézte, hogy a gyermekeink az anyósomnál legyenek elhelyezve. Anyósom pedig távoltartást is kért ellenem.

2013. márc. 30. 14:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen ertelmetlen a kommented, vagy en vagyok hule, hogy nem ertem... Ki volt beteg? Hogy kerulhetnenek gyerekek anyoshoz apa helyett?
2013. márc. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg magyarul leírni az egészet újra, mert én se értem. Mi a fenét akar az jelenteni, hogy félidőben elfordulni?
2013. márc. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értem...
2013. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Beteg volt az asszony,te meg leléptél amikor elengedett?elengedett,mert addig sem voltál mellette.Lélekben legalábbis.Emberileg nem szép,de sem a szeretetet,sem a megértést nem lehet kikényszeríteni magából az embernek,ha nincs.Ő szeretett,gondolom.
2013. márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Betegen mondhat olyat, hogy szeret annyira, hogy elengedjen. Még ha szerinted nem is volt észnél.

Betegen ez az emberi méltóság.

De akit szeretünk, szerettünk, azt végig kísérjük az úton.

Ha felépül,azért. Ha nem, azért. Mert nem a halál a borzasztó..a hozzá vezető út. Te ezen az úton elhagytad.

Nem kívánom kommentálni a tettedet. Magadnak kell elszámolni a saját lelkiismereteddel. Mondjuk, nagyon nehéz, ha valakinek ez hiányzik.

2013. márc. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!