Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a barátom barátaival?

Figyelt kérdés
Össze akar ismertetni velük, már régóta tervezgeti ezt az alkalmat. Én nem vagyok túl lelkes, nem tudom miért...talán félek, hogy nem fogok tetszeni a baráti társaságának. Vannak ott lányok is, tőlük valahogy pláne tartok. Viszont nem szeretném őt megbántani, mert tudom, hogy neki ez fontos. Hogyan viselkedjek, hogy mindenkinek jó legyen?
2013. júl. 18. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Add önmagad, legyél laza és természetes. Mosolyogj sokat, de ne erőltesd!
2013. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Diarmand ***** válasza:
100%
Magadat adod. Félsz idegen emberekkel találkozni pláne úgy, hogy a barátod is ott van? Ne már. Elismerem benne van az emberben az érzés, hogy ő miket mesélt (áradozott) már rólad és mi lesz ha a szemükben nem felelsz meg ezeknek a "követelményeknek", de ezen rágódni felesleges. Jó kedvvel kell odamenni és sokat nevetni, felszabadultnak lenni. Öt perc és belejössz, amint elkezdenek hülyülni vagy elkezdtek beszélgetni mindjárt megszűnik a félelmed meglásd.
2013. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!