Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan veszeljem at a szakitast?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veszeljem at a szakitast?

Figyelt kérdés

Eloszor is bocsi a helyesirasi hibakert de telefonrol vagyok.

Szoval 22-en lettunk volna baratommal ket evesek de mar egy ideje nagyon furcsa nem foglalkozik mar velem ugy ..minden mas jobban erdekli mint en...aztan ma elmondta hogy mar nem szerelmes belem es haggyuk az egeszet...egy vilag omlott ossze bennem...foleg azok utan hogy en mindent megtettem erte..mindent megbocsajtottam neki pedig nem is egyszer megcsalt...es nekem o az elso igazi szerelmem..vele fekudtem le elsonek..es nagyon kotodom hozza..a csaladjatol is keptelen lennek elvalni.. egyszeruen nem birom..ugyerzem szetszakadok a fajdalomtol... a fejem szetakar robbanni.. a szemem faj a sirastol..nem birom..nincs senkim..a barataimtol anno eliltott akiket persze el is

veszitettem..16/L


2013. júl. 18. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:

16/L

1-2 hónapja majdnemhogy én is ugyanazon mentem keresztül,mint most te.

Majdnem két éves kapcsolat,vele vesztettem el,megcsalt,első szerelem,eltiltott a barátaimtól(mivel 90%-uk fiú,ő pedig féltékeny volt),egyszer nem durván,de megütött,ugyan az a baráti társaságunk,miegymás...

Nekem annyiban volt könnyebb dolgom,hogy (kicsit későn bár) de rájöttem,hogy már nem is voltam igazán szerelmes belé,inkább csak kötődtem hozzá. Meg hát ugye fél évig gyakorlatilag naponta csak a vita ment,szakítás többször is felmerült így mire ténylegesen vége lett mindennek,mondhatni már félig-meddig sikerült megemésztenem,hogy nélküle folytatódik tovább az élet,és mindent újra fel kell építenem,hiszen egy igaz barátom sem maradt már,a családommal is rossz a kapcsolatom. A legjobb barátnőmmel is az exem miatt romlott meg a kapcsolatom,nem bírták elviselni egymást. Amikor a kapcsolatunk már a végét járta,megint egymásra találtunk a barátnőmmel(nem volt nehéz,mivel osztálytársak vagyunk).


Végül is a legjobb barátnőm,a sógornőm akivel nagyon jó kapcsolatot ápolok,és a pozitív gondolkodás segített.


De,a legnagyobb mentsváram és szerencsém egy srác volt,aki megmozdított valamit bennem. Tudom,durván hangzik hogy rögtön egy két éves kapcsolat után ,,váltottam" ,de a legkevésbé sem akartam,és nem is terveztem be... Egy kész külön sztori ez is,de a lényeg,hogy baromi sokat könnyített a lelkemen az,hogy elkezdtem érezni iránta valamit,és ezáltal nem volt annyira fájdalmas a szakítás.Meg hát nevezhetném őt is barátnak,aki feldobott,megvígasztalt,támaszt nyújtott.


Neh aragudj,hogy leírtam a kis unalmas sztorimat,nem szokásom,de gondoltam jól eshet tudni,hogy nem csak te mész keresztül ilyesmin.


Szóval akkor összegezve annyit tudok mondani,hogy a legfőbb gyógyír a család,a barátok és a velük való közös programok,és az idő. Tudom,hogy nagyon nehéz,hiszen mindent a 0-ról kell indítanod,én is onnan indítottam,aztán rám kell nézni,2 hónap alatt egy hadseregnyi új barátot,havert sikerült ,,szereznem". :) Ki lehet bírni,hidd el,nem a világvége. Annyi más csodálatos dolog van a világban,nem minden a szerelemről szól.


Neharagudj a regényért! Légy erős. ;)

2013. júl. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább a butaságodat kell átvészelned, már ne is haragudj, és közben verj magadba egy kis önbecsülést, nem fog ártani.

Az első fellángolásod volt esetleg ez a fiú, az igaz szerelmet majd megtapasztalod egy olyan férfi mellett, akivel KÖLCSÖNÖSEN tisztelitek egymást, hidd el, összehasonlíthatatlanul jobb lesz.

2013. júl. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon koszonom..:')

Ez most rengeteget segitett...es komolyan az elso reszbol amit irtal szo szerint magamra ismertem.. jo tudni hogy mas is van igy...nagyon koszonom tenyleg

pusszantalak :)

2013. júl. 18. 23:35
 4/5 A kérdező kommentje:

23:31

Sokaktol hallottam mar ezt es kezdem beismerni hogy igazuk volt..koszonom :)

2013. júl. 18. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:
sz*pjál le!
2013. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!