Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy közöljem a barátommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horváth Bella kérdése:

Hogy közöljem a barátommal a szakítást? Ha sír és könyörög hogy nem akarja ezt.

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 17:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
te a Hajdószoboszlói Horváth Bella vagy?
2013. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem.
2013. júl. 15. 17:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet gonosz vagyok, vagy bunkó, de szánalmas, ha valaki sír és könyörög a másiknak, hogy ne hagyja ott. Eléállsz, és megmondod neki normál hangon, hogy te már nem szeretnél vele lenni, mert nem szereted/vagy mert úgy viselkedik ahogy.
2013. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
értem köszönöm.
2013. júl. 15. 17:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért akarod ott hagyni szegényt?Mit tett?Vagy találtál mást mi?
2013. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azért mert nem hisz nekem pedig nem hazudtam még neki és mindig csak ellenőrizget hogy mutassam meg a beszélgetéseimet.. ez már idegesitő :@
2013. júl. 15. 17:30
 7/11 A kérdező kommentje:
de ha nem mutatom meg neki akkor haza megy és mindig azt mondja hogy ki tudja miről beszélgetünk.. őt már abba bele köt hogy ha másnak egy mosolygós smileyt küldök..
2013. júl. 15. 17:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Elég férfiatlan a pasid...

Ha ez így túl drasztikus neki - vagy Neked, mert nem akarod ledarálni, akkor fokozatosan építsd le, találkozz vele egyre kevesebbet. De a helyedben - ha tényleg elég volt, nem törődnék azzal, hogy könyörög.

2013. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha vége van, hát vége van. Sír könyörög, majd elmúlik aztán jobban lesz. Előbb vagy utóbb fog fájni...
2013. júl. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha most beteszed a derekad, úgy is fojtatni fogja, majd megint besokallsz, majd megint rí, te megint megenyhülsz...

Ez szerintem kicsit gáz tőle, de mondd el neki, hogy téged már nem érdekel ő, akármit tehet...

2013. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!