Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segitség? Úgyérzem betegesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitség? Úgyérzem betegesen féltékeny vagyok! Valaki segítsen! Hogyan tudnám legyözni, probáltam de nem sikerül, vhogy mindig sikerül felülkerekednie rajtam!

Figyelt kérdés
Nem nyomozok a párom után,nem követem!Egyszerüen ha egyedül van itthon és nekem dolgoznom kell(sajnos minden vasárnap amikor ö pont szabad)megörüljít a gondolat!Tudom h nem csalna meg!de sajnos volt pár kapcsolatom ahol megcsaltak,és sajnos olyan családom volt ahol senkiben sem bizhattam meg!nem akarom erre fogni,de talán ezért rettegek hogy megfog csalni hogy hazudni fog,pedig nagyon jó srác nem jár el bulizni sem szivesen van velem,stb...imádom és ö is engem de vhogy rettegek attol h valamikor hátha talál jobbat,vagy vmi csaj ráveszi a dologra:S a gondolat mindig motoszkál bennem,már azért szét tud durrai a fejem:) ha megnéz egy lányt,nagyon szeretem ezt a fiut,rettegem h elveszitem(akár évek mulva is)tudom hülyén hangzik!vki volt hasonló cipöben?hogy sikerült leküzdeni?
2013. júl. 19. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Fordulj orvoshoz
2013. júl. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:
Orvos!
2013. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ywerd ***** válasza:
100%

Na akkor leírom itt is:

Egy nő három ok miatt lehet féltékeny:

1. oka van rá(a pasi megcsalta már)

2. önértékelési probléma(nem hiszi hogy elég lehet a másiknak)

3. Ő akarja megcsalni a másikat és kivetíti ezt a partnerére


De legbiztosabban azzal veszíted el ha féltékeny vagy,és meggyanusítgatod előbb utóbb tényleg elveszted.Ez a legtutibb módja hogy kinyírd a kapcsolatotokat.Ez legyen a fejedben,hogy ha ezt így folytatod és nem bízol,elveszted.

2013. júl. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pofozd fel magad jó alaposan
2013. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a biztató válaszokat!!!!ti aztán nagyon rendes és segítőkész emberek vagytok!!!ilyenek nem kellenének a világra!!!!
2013. júl. 19. 09:23
 6/6 anonim válasza:
Ha folytonos aggódásban élsz,nem tudod élvezni a párkapcsolat örömét.Élvezd ki minden percét,amit vele tölthetsz,ne töltsd meg a napjaidat (a leírtak szerint)fölösleges aggódással.Ha érzed ,hogy szeret,akkor nincs semmi baj.De felé az ilyesmi gondolataidat semmilyen formában ne mutasd ki,mert azzal komolyan meg tudod bántani(mármint azzal,ha érezteted vele,hogy nem bízol benne).Az előző párkapcsolatod,az az előző.Megértem,hogy azok után nem tudsz úgy bízni,mint az előtt,de ne vidd át az új párkapcsolatba a régi sérelmeket.Remélem tudtam segíteni.Élj vidám életet,ha eddig nem is sikerült.Szép napot!:)
2013. júl. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!