Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » FIÚK! Most titeket a feltűnően...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Most titeket a feltűnően szép lányok vagy a természetes, nem feltűnősködő lányok érdekelnek?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki szép,de sajnos r*banc,és a srácok csak áradoznak a képei alatt,hogy milyen szép,dögös,és kelleti magát.. Én meg egy átlagos lány vagyok,természetes,visszafogott.. Mégis mikor egy társaságban vagyok a lánnyal a fiúk velem foglalkoznak,velem beszélgetnek,nem vele,és mikor a csaj leakar égetni valamivel,vele nem foglalkoznak,mintha meg se hallanák... Akkor most ez hogy is van?
2013. júl. 19. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát mert téged komolyabbnak tartanak nem rib@ancnak szóval szerintem ők is úgy gondolják hogy a lábad nyomát se... :D
2013. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Első tipus jó dugni,második meg barátnőnek,komoly kapcsinak.
2013. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A r*bancokat csak megcsodáljuk mint egy szép festményt, az ilyeneket alkalmi szexre használjuk. Egy természetes, nem feltűnősködő lányok ritkábban szokták megcsalni párjukat, mint a feltűnően szép r*bancok.
2013. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

És most hol a probléma?


Sokan állítják az ellenkezőjét,de nem vagyunk teljesen külsőre hajtó hülyék..

17/F

2013. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg kevés smink van rajtam és van,hogy sokszor a fiúk észre se vesznek..
2013. júl. 19. 11:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem a természetesen szép lányok tetszenek.
2013. júl. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Ne magatokból indulj ki ahol hazudjátok hogy "belső így jellem úgy" aztán jön egy agyatlan gyurma/búzás páwa és rögtön a karjaikba omoltok...
2013. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem érdekel, mert human hater, antiszociális paraszt vagyok.
2013. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"Sajnos r.banc" . Mi ezzel a probléma? Miért számít inzultusnak a r.banc szó? Ő szexel egy csomót, te meg nem. Én azt mondom, gyerünk, csajaszi, üld meg azt a farkat, ha az tesz téged boldoggá, nincs azzal semmi gond! Másrészt meg abba a hibába esel, hogy a társadalom nyújtotta egyenlőtlen erőforrások kiaknázásával összehasonlítod magad, és versengsz más nőkkel, nem egy munkáért, nem egy ambiciózus lehetőségért, hanem a férfi figyelemért. Ez azért igen elcs.szett dolog, nem gondolod? Az a csaj valószínűleg nagy ívben szarik arra, hogy te mit csinálsz, téged miért érdekel ez? Legyél önmagad, ha beszélgetnek veled a palik, örülj neki, és másokról meg akadj le. Nem nehéz feladat.
2013. júl. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak a lány mikor látja,hogy nem vele foglalkoznak engem kezd el piszkálni.... Én nem akadtam rá ;)
2013. júl. 19. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!