Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom azt mondta, hogy ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy ő sokszor nem tudná azt mondani rám, hogy szép vagyok, nem lát tökéletesnek. Ez természetes dolog? :S

Figyelt kérdés
Nem bántásból mondta, csak volt egy túl őszinte pillanata..Az érdekes az,hogy korábban mondta,hogy ne legyenek gátlásaim a testemmel kapcsolatban,meg sokszor megállapította h milyen jól nézek ki..
2009. jún. 29. 21:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Neharagudj,de ez nagyon nem volt szép tölle,akármilyen őszinte is akart lenni,egy nagyon nem vol szép!
2009. jún. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
de paraszt.
2009. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

ha a barátom ezt mondaná.:O

oké,hogy senki sem tökéletes, DE..

a barátom mindig azt mondja nekem,hogy neki tökéletes vagyok. nem értem a barátod:S

mióta vagytok együtt?

hány évesek vagytok?

2009. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én 17,ő 20

3 hónapja

2009. jún. 29. 21:05
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez tényleg ronda dolog volt tőle,nagyon is ronda.Az ember ilyet a párjának nem mond.Meg szerintem mindenkinek a párja a legszebb és a legtökéletesebb.
2009. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

pff..Mondd ezt neki te is...

Kíváncsi lennék,hogy ő mit szól hozzá...

Minden esetre érdekes...

2009. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

DE BUNKÓ!!!!!!!!:S

Nekem a szerelmem teljesen tökéletes még akkor is ha van egy kis pocija!Sőt ezért tökéletes.Eszembe nem jutna ilyet mondani neki.

2009. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Pff, szerintem aki ilyet mond az nem is szeret igazán :(
2009. jún. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
aki igazán szeret valakit, az számára tökéletes (vagy inkább mondjuk úgy, elfogadja a hibáival együtt, és így látja szépnek), DE ha igazából tényleg nem tartja szépnek a párját, alapjába véve már az sem szép dolog... de hogy még így ki is jelentse...:S én biztos orrbavágtam volna a helyedben. Miért, ő talán tökéletes?
2009. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm a legjobb csaj a világon:D
2009. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!