Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy nem kötődöm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy nem kötődöm eléggé a barátomhoz, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden jó vele, de komolyan. Nem tudok még egy olyan embert körülöttem, mint ő. Megért, törődik velem gondoskodik rólam, megvéd, és kellőképp magas is. Nincs még egy olyan barátom mint ő, és annyira örülök, hogy ő egyszerre a párom/szerelmem és a legjobb barátom is, még ha Győrig is kellett érte mennem, hogy megtaláljam. Akkor is, ha hülye vagyok. Annyit ad nekem… legyen az egy-egy meglepetésvirág, amikor nem számítok rá, egy kuponvilágos út valahová az országba egy-egy hónapfordulónkon vagy zb. egy volt dugattyúcső, amin körbe saját kezűleg van tünde betűkkel belegravírozva párszor a Bájoló. Én nem adok neki ennyit, és rosszul érzem magam miatta. Persze sütöttem párszor tortát, meg én is csináltam neki ajándékot, de valahogy úgy érzem, hogy megérezhette ezt, és már nem szerethet annyira. Az elmúlt időben egy kicsit elengedtem magam, ez lehet az oka? Vagy az, hogy én nem tudok ilyen mértékben kötődni, mint ő?

2013. júl. 19. 12:42
 1/2 anonim válasza:
Hogyha eléggé szeret akkor nem számítana, hogy mennyit adsz neki ajándékot! Ha szeret akkor az egy ajándék, hogy ott vagy neki! Ne félj ettől, hogy nem adsz neki elég ajándékot nem ez lehet a gond! Ha mostanában kicsit jobban törődsz vele és most nem az ajándékokra értem..akkor hátha minden e régi lesz..de aztán az is lehet hogy más kavart be a dologba:( De őszintén remélem, hogy nem! :)
2013. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tipikus hiba a srác részéről. El vagy kényeztetve. Érdekes módon olyan pasikhoz viszont betegesen tudnak nők vonzódni, akik pedig folyton megalázzák őket. Az "aranyos" pasik meg megkapják a nyakukba amit írtál is.


Na akkor hol van itt az értelem?


Mert, hogy kell egy megbízható pasi, aki eteti a gyerkőceiteket, de ugyanakkor kell egy macsó szerető aki viszont kifulladásig b*sz. Mert így a kényelmes. Lehet kicsit elszaladt most velem a ló, de szerintem van benne némi igazság, én úgy tapasztalom.

2013. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!