Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt a legjobb dolog/ötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legjobb dolog/ötlet amivel meglepted a párod, csak úgy, vagy alkalomra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 20:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szülinapjára vettem ajándékot még akkor is ha ő kimondottan nem akarta. Mivel nem vagyok anyagilag eleresztve ezrét inkább erre kért. Sajnos nincs munkahelyem. Illetve a kedvencét csináltam, de úgy hogy vitt is magával haza.
2009. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a párom elég gyerekes tud lenni néha:D szereti a Spongya Bob-ot. Patrik a kedvence, úgyhogy rajzoltam neki egy Csillag Patrikot csak úgy. hihetetlenül tetszett neki, kirakta a falára :D 17/L ő is 17
2009. okt. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az nagyon szép dolog, hogy főztél neki. Hasznos és kedves. :)
2009. okt. 20. 21:00
 4/13 A kérdező kommentje:
Patrik :D ez jófej és sokkal jobb, mintha valami rohadt drága plüsst vettél volna neki :D Ötletes :)
2009. okt. 20. 21:01
 5/13 anonim ***** válasza:
Inter rajongó a pasim...Szülinapjára kapott egy Interes kulcstartót amibe bele van gravírozva:"Hogy még a fociról is én jussak eszedbe:Szivid"na ennek úgy örült mint egy kisgyerek,pedig lassan 30.
2009. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én évkönyvet adtam neki. Részemről legjobb dolog, mert én csináltam , és elég sokat kínlódtam vele..mire szépen mindent leírkáltam az elejétől fogva.Plussz képeket ragasztgattam bele, belépőket,első gumis zacsit xD és még sorolhatnám. Barátom csak úgy elég sokmindent szokott nekem venni.Nem nagy dolgokat csak ilyen kis apróságokat...De nekem sokat jelentenek, mert képes volt egyszer bejárni az egész várost egy doboz kakaóért, mert én megkívántam XD és lebiciklizett hozzám éjfélkor 6km-t xDxD és még sok iylet tudnék írni..:)
2009. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Interes lány :)! El tudom képzelni milyen arcot vágott, mikor meglátta :D, így legalább mindíg "vele vagy" :D


Az évkönyv egy nagyon szuper ötlet, azt hiszem csinálok egyet én is, remélem sikerül :).

2009. okt. 20. 21:34
 8/13 anonim ***** válasza:

-saját rajz a falára,eltakarva egy meztelenül pózoló "hölgyet"...

-bonsai...ha nem nyirja ki pár éven belül,akkor lehet hogy egy gyerekre is képes majd vigyázni

-a tuningkocsija piciben....3 hétig készült,mire minden feliraz,felni szépen rákerült...

-csoki elrejtve a táskájában...(már készült éhenhalni mikor megtalálta:D)



de az igazi ajándéka én vgayok,ahogy ő nekem...:$

22/L (24/F)

2009. okt. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ez a bonsai nagyon durva :D drukkolok,hogy ne nyírja ki :).
2009. okt. 20. 21:53
 10/13 anonim ***** válasza:
vegyél neki férfitangát
2009. okt. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!