Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem igazi férfi. Hogyan tudnám megváltoztatni?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyok együtt a pasimmal. Az apjának jól menő vállalkozása van, ott jöttünk össze. Én személyi asszisztensként dolgozom a cégnél. A pasim nagyon kedves, mindent megkapok tőle, de nem tartom igazi férfinek, mint mondjuk az apját. Míg az apja egy erős személyiség, és jól kézben tartja a dolgokat, addig a pasim elég mulya és könnyen irányítható. Házasságot tervezünk, ehhez minden körülmény adott, például a pénzzel nem lesz probléma a vállalkozás miatt, és az apjától már kaptunk egy házat is, szóval ha minden jól megy, akkor rövid időn belül dolgoznom sem kell, koncentrálhatok a gyerek projektre is. VISZONT! Jó lenne egy erős kezű pasi, akinek nem csak az anyagi háttere biztosított, hanem igazi nőként érezhetem magam mellette, és szerintem ez nem nagy elvárás a részemről. Az apjával már beszélgettem erről, ő is egyetértett, sőt régen ajánlatot is tett, amit visszautasítottam, mert az nem lenne tisztességes a fiával szemben, meg amúgy sem korombeli, de végülis nem találtunk megoldást a problémára.


Szerintetek hogyan faraghatnék igazi férfit a pasimból?



2013. júl. 19. 21:17
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán minek vagy vele, ha nem is tartod igazi férfinak?! A pénz miatt?! Jaaa, így már mindent értek. ;D
2013. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
kamu
2013. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Az apját esetleg megkérheted, hogy beszéljen a fejével, persze úgy, hogy a barátod ne tudja, honnan jön a dolog. A fickó már csak azért is segíteni fog, mert valószínűleg ő is büszkébb lenne, ha tökösebb lenne a fia.
2013. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
88%

?? :DD az apja, ajánlatot tett? és te ebbe a családba szeretnél beházasodni?

sajnálom, azt a szegény fiút, komolyan. egy pénzéhes nőcske és egy szemét apa.

hagyd inkább el! jobb lesz neki!

2013. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 Lord Keri ***** válasza:
100%
A saját pasid apja, ajánlatott tett neked? Ez de durva! :DDDD
2013. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
F**sza kis család lehet. Ajánlat az apjától? This is the end...
2013. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
62%

senki ne dőljön be a kérdezőnek!!!

provokáló, FAKE kérdés!!!

unalom van péntek este, és ezzel veri el az időt.

ráadásul nem is nő, hanem kisfiú még, akit épp egy gazdag pasi fosztott meg a nőjétől, mert ő nem tudta eltartani!!!

2013. júl. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Hát akkor mégis mire vársz? Tedd szét a lábad apucinak, bolondítsd magadba, hogy elhagyja érted az asszonyt.
2013. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nem kamu!! Miért ne tehetne ajánlatot??? Csinos vagyok, igényes, intelligens, és van tartásom! Ez bejön a pasiknak!
2013. júl. 19. 21:23
 10/38 anonim ***** válasza:

2es

is jól látja a dolgokat!

nagyon átlátszó és kamuszagú kérdéske!!!!

2013. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!