Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Volt már viszonyotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már viszonyotok török férfival? Vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Bármi infó jól jönne velük kapcsolatban. Milyenek? Mire kell vigyázni? Miben külömböznek a magyar férfiaktól?

(Privát is jöhet, ha nem szeretnétek itt közzétenni)



2013. júl. 20. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

A nõkkel szembeni hátrányos megkülönböztetés idült probléma a vidéken élõ, tradicionális iszlám közösségekben - és az esetek többségében magában foglalja a fizikai erõszakot is. A helyzet az ország délkeleti tartományaiban a legrosszabb, de több felmérés kiderítette, hogy a nõk elleni diszkrimináció és a fizikai erõszak elfogadottsága tulajdonképpen áthatja a török társadalmat. Egy tavalyi felmérésben a török közép- és felsõ osztályhoz tartozó nõk közel kétharmada vallott úgy, hogy áldozata volt valamilyen szexuális erõszaknak. Ugyanekkor egy másik kutatásban az egyetemista fiúk fele állítja: ha megtudná, hogy menyasszonya nem szûz, azonnal elzavarná, esetleg meg is ölné.


A bántalmazás leginkább a családtagok reszortja. Ha egy klán vezetõje úgy ítéli meg, hogy egy nõ "nem megfelelõen" viselkedik, a család férfi tagjai "megbüntethetik". Az indokot legtöbb esetben a hagyomány szolgáltatja, például ha valaki nemet mond a neki kiválasztott férjjelöltre, de sokszor az is elég, ha egy lányt fiúkkal látnak lófrálni. A büntetés szélsõséges változata a becsület nevében elkövetett gyilkosság (angol szakkifejezéssel: honour killing)

[link]

2013. júl. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Persze, nem is eggyel. Isteniek az ágyban, nagyon szenvedélyesek, és szépen udvarolnak. Az előjátékot sajnos nemigen ismerik. Férjnek azért nem kéne.
2013. júl. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
el fog adni egy kecskéér
2013. júl. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Kedves első válaszoló, ez inkább Pkisztánra, Afganisztánra, és Indiára illene, habár ott a többség hindu vallású ugyebár. NEM VALLÁSFÜGGŐ. Nem szeretnék szomorú példákkal jönni a keresztény világból. Visszatérve a kérdésre, változó, úgy mint nálunk. A rendesek házasság előtt nem nyúlnak a lányhoz, és ha komoly a szándékuk, akkor nem sokat várnak a lánykéréssel. Akik pedig komolytalanok, azok a könnyű európai nőcskéket keresik, akik rögtön kaphatóak a sexre. Ám az ilyen nőket nem becsülik, csak kihasználják, és nem veszik őket feleségül, rbancnak tartják, és megvetik.
2013. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is írtam vallást, csak azt, hogy ezek primitív szokásokkal rendelkező népek. Majd jön sírni a nő, hogy elvették a gyereket és kint nevelik amikor elhagyta az agresszív állatot. :) Ott nem ítélik a nőnek.
2013. júl. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy neked agresszív állatokkal volt dolgod, nem kell általánositani :)
2013. júl. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tudom., hogy régi a kérdés, de leírom a véleményem, hátha valaki elolvassa...Előre megmondom, nyugodtan lehet lepontozni...

Nos mint az ÖSSZES többi népnél vannak kivételek, nem lehet itt általánosíthatni...Miért a magyaroknál nincs olyan, aki megcsalja a barátnőjét? ÉS olyan aki boldog párkapcsolatban él? NA hát minden népnél így van, a törököknél is, vannak tisztességes emberek, és vannak nem tisztességesek..De ezt, hogy mivel török egy szemét, ez így nem frankó, és unom....Nézzétek, az én példámat:Apukám török, ezáltal félig török vagyok, egy tisztességes ember, dolgozik, nem csal meg senkit, 20 év alatt, ha összevesztek anyukámmal, anyukám hiába emelte fel a hangját a düh miatt, apukám egyszer sem... Egyszer sem vert meg, amióta élek, nem hogy anyukámat, egyszer sem kiabált velem sem, mindig ha valami rosszat tettem, szépen nyugodtan megbeszéltük, nem egy vadember! Na látjátok vannak ilyenek is!Sok törökkel találkoztam, mindenki kedves, volt, apukám barátai, ez a mi családunk, a mi barátaink... Ha mással ez nem így van, akkor sajnálom, és elhiszem, hogy vannak rossz tapasztalatok, de az nem azt jelenti, hogy minden török rossz..Mondom, minden népnél van aki jó ember, és van aki rossz..Mellesleg a törökök a legközelebbi rokonaink, és nem a finnek!!! (apukám nem barna bőrű, én sem vagyok az, sok török nem az, úgyhogy itt van az újabb hülyeség)És semmi közük nincsen a cigányokhoz! Úgyhogy tessék szíves lenni befejezni ezt, hogy török és utálom...

2014. ápr. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon régi a kérdés, de azért válaszolok. :D

Úgy udvarolt, mint még soha senki, tökéletes volt a kapcsolat, isteni volt az ágyban. Soha nem volt még ilyen jó senkivel.

Viszont kicsit sumák. Azt szoktam meg, hogy valaki megmondja az igazat, még akkor is, ha nem azt akarod hallani, hát vele nem így volt...

2015. máj. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!