Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez általános igazság a nőkről?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez általános igazság a nőkről? Tapasztalatok? Tanácsok?

Figyelt kérdés

Szakítás óta rengeteg vita lezajlott köztem és az exem között. Sokadik alkalommal kezd kialakulni bennem az a vélemény, (függetlenül attól, hogy a múltbéli 1-1 vitatott esetben épp ki bántott meg kit)

hogy míg én igyekszem átélni az ő helyzetét is és elfogadtatni az én nézőpontom létjogosultságát is, egyúttal viszonzott megértést előmozdítva,

addig a nő a saját nézőpontját akarja érvényesíteni, meg se hallva egyebet...vagy csak úgy tesz, nem tudom.

Röviden én igyekszek objektív lenni, a nő nem.


Nem általánosítanék szívesen, de rákeresve a témára, úgy látom rengeteg fórum, anekdota, leírás ezt támasztja alá.



2013. júl. 10. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az általános igazság a férfiakról, hogy hülye kérdéseket tesznek fel? Anyááám!
2013. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem általános, egyén és személyiség függő.
2013. júl. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Első, ne tetézd:)
2013. júl. 10. 21:45
 4/11 anonim ***** válasza:
Igyekszem. :) A nők sokkal emocionisabbak, ezért nagyobb rá az esély. De általánosítani azért nem lehet.
2013. júl. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! áruld már el miért kell ilyen marhaságokat olvasni, nem értem soha, mert mindenkinél más a helyzet, sőt a személyiségek is, soha nem olvastam és nem is érdekel, sőt én nem is keresem az exet, N
2013. júl. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Megjegyzem én is abban bízok, hogy ez nem általános a nőkre. És nem tiltakoznék ha valaki hasonlóval vádolná a férfiakat.
2013. júl. 10. 21:50
 7/11 A kérdező kommentje:
A kérdésre lekezelő válaszadás szintén alátámaszt úgy érzem.
2013. júl. 10. 21:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ezt pont fordítva figyeltem meg. Rengeteg férfi van, aki már csak azért is ellentmond a nőnek, és csak azért sem fogadja el a másik nézőpontját, meg sem próbálja, mert egyszerűen úgy vannak vele, hogy csak egy igazság van, mégpedig az övék. Furcsa, én ilyenekkel voltam körülvéve. Utána megismertem a párom, és rájöttem, hogy nem lehet minden férfira ráhúzni ezt a sztereotípiát, mert ő nagyon igyekszik, hogy megértsen engem, cserében én is mindig meghallgatom őt, és együtt igyekezzük elsimítani a dolgokat.

Szóval te se általánosíts. :)

2013. júl. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

5. Tehát kölcsönösen megértitek egymást odavissza. Ez jóhír.:)

És mi volt az eszközöd azoknál a pasiknál, akikkel csak te tudtál objektíven vitatkozni, ők azonban kötötték az ebet... Végülis le kell tojni?

2013. júl. 10. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Igazság szerint nekem a mostani párom az első, szóval más férfiak alatt leginkább ismerősöket, családtagokat értek. Kivétel nélkül, szinte mindenki csak a saját igazával van elfoglalva, sőt, sokszor a semmiből generálják a vitákat, csak hogy utána rákenjék az egészet a nőre, és odavágják neki, hogy bezzeg ő (a női nem maga) már csak ilyen. Undorító és aljas viselkedésnek tartom, férfinél és nőnél egyaránt - én csak azért emelem ki a férfiakat most, mert ők sokszor a testi erejükkel is visszaélnek...

Az ilyeneket el kell kerülni jó messzire, minél gyorsabban, mert tönkreteszik az életed a hülyeségekkel. Komolyan ki kell kerülni őket, mert nincs olyan, hogy egyszer megváltoznak... nem tudnak megváltozni.

2013. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!