Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves férfiak! Mikor és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Mikor és mitől jön ez a pillanat amikor úgy gondoljátok, hogy elveszitek a nőt feleségül?

Figyelt kérdés
Meddig várjunk? Ha három év után sem kérték meg a kezem (31 vagyok ő 36), akkor még várjak? Mindig anyagi gondokra hivatkozik! Nekem elég lenne egy gyűrű is.
2013. júl. 20. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezt mindenki saját maga dönti el, a férfiak nem egyeztetik titokban az óráikat, hogy ha pl eltelik x idő, akkor nősülünk.

Ha megvan a bizalom és a szeretet ahhoz, hogy biztonsággal lehessen valakivel hosszútávra tervezni, akkor nincs mit halogatni.

És ennek semmi köze a pénzhez, különben a szegényebbek sosem házasodnának. Sőt, a gazdagabbak is foghatnák erre, hiszem pénzből sosem elég.

2013. júl. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nem pénz és nem idő kérdése. Ha úgy érzi, majd megkéri a kezedet. Ne légy türelmetlen!


Egyébként a szüleim 4 év együtt töltött idő után házasodtak össze, és idén ünneplik a 25. házassági évfordulójukat! :)

2013. júl. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Amikor megfőzi az első tűrhető ízű pacalpörköltet.
2013. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 év kevés lenne.Nagyon nagyon kevés.

De te kérdezgeted?Mert attól rosszabb!

2013. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Abban a pillanatban amikor megcsókolom először.
2013. júl. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elég lenne egy gyűrű is? És mit gondolsz az változtat valamin? Garancia valamire? hogy nem fog megcsalni, jó apa és férj lesz, örökké együtt lesztek? Nem garancia semmire, ha úgy érz i majd elvesz feleségül.. ha neked meg fontos a házasság keress valaki mást aki hajlandó elvenni.
2013. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem 2 év után jött el.

Azt sz ember csak érzi...

De lehet nálatok nincs akkora szerelem, mint nálunk volt.

2013. júl. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a második házasságomra készülök. Fél év után már elvettem volna, de tényleg kell bizonyos anyagi háttér. Tudom, hogy milyen közös életet szeretnék és ameddig ezt nem teremtem meg, addig felesleges házasodni.
2013. júl. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nalam speciel soha nem jon el.
2013. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!