Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor feküdjünk le? Tudom-tudo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor feküdjünk le? Tudom-tudom, ez cask tőlünk függ, de mégis, hogy "illik"?

Figyelt kérdés
Mindketten 22 évesek vagyunk (egyikünk sem szűz már), és két hete járunk... Mennyi időt szoktak várni, és mi az, ami már túl sok? Előre is köszi a válaszokat!
2009. okt. 21. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha komolyat akarsz még vársz 1 hónapot, én ezt tenném, pedig tuti majd megenne a fene.
2009. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 hetet-1 hónapot kell várni, ha komolyan akarod. Én 1,5 hónapig vártam az első pasimmal, utána a köv. barátommal 3 hét és a mostani és remélem utolsó:) párommal majdnem 2 hónap volt, mire megtörtént :) És olyan jó köztünk minden, imáádom:)
2009. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem szombat este. Majd gondolunk Rátok.

59F

2009. okt. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várjatok este 9-ig, akkor már le lehet feküdni. 11-ig ne várjatok, az már sok. 7 óra még korán van...
2009. okt. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D :D köszi
2009. okt. 21. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
ezek a válaszok! szétröhögtem magam! :D :D :D
2009. okt. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csináljatok képeket és/vagy videót. Tölsétek fel, és számolj be milyen volt.
2009. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha az illik-et akarod követni, akkor várjatok olyan egy hónapot.
2009. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!