Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy (majdnem! )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy (majdnem! ) minden pasi, új haveri kör hatására eltávolodik tőlünk?

Figyelt kérdés
Nekem is így lett vége a kapcsolatomnak majdnem 3 év után! Új haveri kör, új arcok, elkezdett bunkózni, aztán többet volt velük mint velem, majd benyögte, hogy neki ehhez már nincs türelme(jó pár veszekedés után).Nővérem, unokahúgom is, és az egyik legjobb bnőm is ez miatt vetett véget a kapcsolatának. Miért lehet ez?:( 19/L
2010. jún. 17. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a haverok, barátok ezerszer többet érnek mint egy cafka.
2010. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Főleg ha ismeri őket kb 2 hete!!
2010. jún. 17. 21:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem nem érnek többet, hanem egyformán..

De ez az Én véleményem..

2010. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mihez nincs türelme? hozzád? ilyenekkel ne is foglalkozz. nem érdemelt meg téged ennyi. érzelmileg meg fejletlen is. 24f
2010. jún. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

21:59

mert az esze után megy nem a szíve után.

2010. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!