Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy ha egy harmadik fél veszélyezteti a párkapcsolatot, akkor nem a harmadikkal kell foglalkozni, hanem azzal, hogy tőlünk mindent megkapjon a párunk, mert ha minden megkap, nem lép félre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég baj van már ott egy kapcsolattal, ha az a harmadik fél konkrétan veszélyezteti.

De lényegében tényleg a kapcsolatra kell koncentrálni. Azért nem muszáj eltűrni, ha az a harmadik pl. a szemünk láttára legyeskedik a párunk körül, de országos balhét csapni vele szintén fölösleges.

2011. jan. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek vele, tényleg nem a harmadikra kell koncentrálni.
2011. jan. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem baromság arra fogni a megcsalást, hogy a pasi nem kap meg mindent. Olyan pasik is megcsalják a barátnőjüket, akiknek szó szerint a seggük is ki van nyalva és fordítva is igaz ez a nőkre nézve.

Ha a pasi/nő úgy dönt, hogy meg akarja csalni a párját, akkor is meg fogja tenni, ha otthon meg kap mindent. Egyszerűen vonzó a veszély és az ÚJDONSÁG. Egy idő után akkor is unalmasság válik a másik fél, hogyha minden meg van a kapcsolatban. Hiába vesz pl. szexi ruhákat egy nő, akkor is ugyanaz a test van alattuk, mint már évek óta... Pasinál szintén ugyanaz a test.

Egy idő után csak a megszokás és a szeretet van. A tüzes szerelem, az kapcsolat elején lévő izgatottság és újdonság már rég a múlté. Viszont egy új nő/férfi... Teljesen új felfedezés, új test, újra ott a bizsergés, új személyiség, minden kezdődik az elejéről, csak más személlyel. :)

Olyasmi, mint pl.: egy új telefon. A vásárló izgatott jó ideig az új szerzemény miatt, imádja stb. De egy idő után nem fog semmi újat mutatni(esetleg 1-2 új témával, de ugyanaz a teló akkor is) és max. csak szereti már a telóját, viszont ott van még mellette soksok új felfedezésre váró telefon, ami megmozgatja újra a fantáziát és már nem csak a régi jó öreg, megszokott darab köti le a figyelmet. :)

2011. jan. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előzőnek van igaza. Ha nem kapnak meg mindent, sokszor az többet ér!
2011. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs szó megcsalásról, csak arról,hogy ha valaki legyeskedik a párunk körül!Mert sokan féltékenykednek, elkezdenek félni attól,hogy elveszítik a párjukat!Viszont azt olvastam,hogy ha a kapcsolatunkba beleadunk mindent, akkor a másik fél labdába sem rúghat...És itt nem arról van szó,hogy ki kell nyalni a másik se**ét, mert az is unalmas, fojtogató egy idő után...De szerintem egy 20 éves házasságot is fel lehet dobni...
2011. jan. 13. 13:55
 6/7 anonim ***** válasza:
A mostmár volt párom szerint álomnő voltam, és mégis megcsalt.
2011. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem lehet feldobni egy "öreg" kapcsolatot. Semmivel. Ott már nincs az az "oda vagyok érted" típusú rajongás a másik iránt. Ott csak a szeretet van. Lehet egymás életébe izgalmas napokat hozni, ha elődrukkolunk valamivel. De a végén úgyis csak a sablonszerű megszokott napok folytatódnak.... ugyanazzal a személlyel...ugyanott...
2011. jan. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!