Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel melegitett kapcsolat, újra az exemmel? Valaki megmerte már lépni? Nem bánta meg? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Lényegében együtt éltük 6évet(elsők voltunk egymásnak mind ketten)Utána ő szakitot velem másfél éve tavaly februárban,

utána nekem kialakult egy másik kapcsolatom,amiben jelenleg élek.Idén Májusban áltunk elöször egymás elé és beszélgettünk a dolgokra:miértek,hogyanok mert egyik napról a másikra törént.Eleinte csk büszkén sorolta hogy mit miért tett és menyire nem bánta stb.én megcsak halgattam....de késöbb egyre normálisabban mondta hogy mi miért is történt....múlthéten találkoztunk és haza mentünk dumálni.És egy örületes szeretkezés lett a vége,sőt azota minden nap találkoztunk.Valahogy ismét kezdek valamit érezni irányába de félek mert nem tudom megéri-e újra kezdeni az exemmel a történetet..Bennem van a szakitás élménye ami szörnyű volt és nem tudom biznék-e anyira benne hogy nem ez lesz a vége ismét.Tudom hogy fura ez igy de sok-sok gondolat cikázik a fejemben.....24/F


2013. júl. 20. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Mi négyszer csináltuk már meg a párommal :D Most is épp együtt vagyunk.. én nem bánok semmit... Senki nem volt még, aki ilyen érzéseket váltott volna ki belőlem, úgyh egy percét sem bánom az egésznek. 21 éves vagyok, 15 voltam mikor összejöttünk először... pár hónapig külön voltunk 4 alkalommal, buta kisgyerekek voltunk. Talán ezt már kinőttük :) Jelenleg minden rendben. Először nem akartam legutóbb már felnőtt fejjel újrakezdeni...de ő sokat udvarolt, én megcsókoltam. Gondoltam ha jönnek az érzések, akkor belemegyek és folytatom... Persze jöttek :)


De ez teljesen ember és helyzetfüggő. Ha hajlasz rá, és ő is, akár meg is próbálhatjátok. Csak meg kell próbálni tiszta lappal kezdeni, nem felhánytorgatni a régi dolgokat. Egy új kapcsolat is sülhet el balul, és egy régi is.


21/L

2013. júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy ő is hajlana egy újra kezdésre,meg én is.... csak ez a fránya hezitálás ne lenne.Mert akivel most vagyok azzal sem tegnap jöttem össze és úgy érzem szeretem.Az exemel 6 év alatt jó ha külön voltunk 1 hetet,és őt is szeretem(nem akarok bele menni kivel volt jobb a .... mert ami az egyikel jobb ugy a másikkal a másik jobb)
2013. júl. 20. 14:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, én egyszer megléptem. Csúnya vége lett.
2013. júl. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk is volt ilyen, szakitas utan amikor ujra osszejottunk szepen lassan ugyan azok a problemak lettek...
2013. júl. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1. A lányt, akivel jársz, engedd el, mert nem szereted, ha ilyen nagy nyugalommal meg tudod csalni.


2. A másik lánnyal megpróbálhatjátok újra. Hiába mondjuk, hogy ugyanazok a problémák fognak előjönni újra meg újra, úgysem hiszed el. Én sem hittem, amikor mondták, belefutottam ebbe kétszer, azóta nem csinálok ilyet.

2013. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt, mint 4-esnél. Újra összejöttünk, de gyorsan előjöttek a régi problémák. 4 év után szakítottunk, pár hónappal később újra együtt voltunk, elhúztuk a dolgot még egy évig kb. Nem rég véglegesen szakítottunk, semmi értelme nem volt újra összejönnünk.


A békülés első pár hónapjában csodás volt, szex is remek volt. De gyorsan újra jöttek a gondok.

2013. júl. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!