Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak vagy nekem van igazam? Ő most besértődött!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy a páromnak vagy nekem van-e igazam, mivel most bevágta a durcát, és a telóját is kikapcsolta. Szóval a lényeg, hogy tegnap este kicsit felléptem az msnre, beszélgettem barátnőimmel, és vártam, hátha rám ír, mivel rejtve szokott lenni, és ha nézi a leveleit akkor rám szokott írni. Lefekvéshez készülődtem már mikor telefonon beszéltünk, és mondta hogy látott msnen. Kérdeztem, hogy akkor miért nem írt rám, mondja, mert ment fürdeni meg fáradt volt. Én meg mondtam neki, hogy nekem ez rosszul esik most így, legalább egy pár szót írhatott volna. Aztán meg mondtam neki, hogy felhívtam egy barátnőmet, mivel nemrég autóbalesetezett, hogy hogy van. Elmondtam neki miket mondott, ő meg poént csinált belőle, és megint kiakadtam, hogy nem kellene viccet csinálni komoly dolgokból, ő meg erre, hogy most mi bajom van, na jól van, szia és letette. Írtam neki smst, miért nem érti meg, hogy nem vagyok vevő arra, ha komoly dolgokból viccet csinál. És még ő van felháborodva. Na most akkor kérdem én, kinek van igaza? Előre is köszönöm a válaszokat!

22/N


2009. okt. 21. 10:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Neked! Nem értem miért kell besértődni, amikor neked kellene sértve lenned.
2009. okt. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
+ Nemrég felhívtam a faterját, mivel vele dolgozik (a páromat nem értem el), átadta neki a telót, és kérdeztem, hogy miattam kapcsolta ki a telefonját, mondja aha. Én meg erre azt mondtam, hogy akkor nézzen jól magába és gondolkodjon el. Elköszöntünk és letettük. Szerintetek?
2009. okt. 21. 10:21
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

A Jóistem figyelemmel követi minden cselekedeted, megnyugatatlak, nem hibáztál. Jól tetted, hogy az autóbalesetet szenvedett barátnőd felől érdeklődtél. A bajbautottat lelkileg is támogatni kell. Ugyan nem tudom mi az a msn, de ha nem valami rút szexuális segédeszköz, nem követtél el hibát, ezt a barátodnak is be kell látnia. Nem élj nemi életet házasság előtt, és járj el vasárnaponként templomba. Szépnapot!

59F

2009. okt. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%

msn - cset, gépelős üzenetküldés egymásnak


....


szerintem is neked volt igazad, nem volt szép tőle ezt be fogja látni ő is egyhamar (reméljük)

2009. okt. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Nekem túl fárasztó lennél, cicóka.
2009. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nekem meg túl idegesítő lennél, baby!
2009. okt. 21. 10:33
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
én a pasidnak adok igazat, ha lepontoztok akkor is.. azahelyzet, hogy többynire ha itthon vagyok be van kapcsolva a gép, és akkor az msn is, rejtve.. nem írok mindíg a barátnőmnek, mert én közben minden mást csinálok, akár otthon sem vagyok, de lehet ép dolgozm, vagy tanulok, és amikor rámír, presze visszaírok, és akkor durci, hoyg miért nem írtam rá... hát mert ép más csinálok?? fáradt vagyok, minden bajom van? akkor lenne sztem ?jogod? megsértődni, ha elérhető lett volna, és akkor nem írt volna rád.. de Te tudod.. nekem ez a véleményem
2009. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én tisztelem a véleményedet, végül is részben igaz, csakhogy máskor mindig rám írt, érted.

És a másik dologról mi a véleményed, mert az is ott van?

2009. okt. 21. 10:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy bolhából csináltok elefántot. Nekem is vannak olyan napjaim, amikor MINDENBŐL viccet csinálok. Ha levágják a kezem, akkor abból is. Ezen nem kell megsértődni. Szerencsére z én párom vevő rá, a legrosszabb esetben csak legyint, hogy á, hülye.

Ha ilyen apróságokon ilyen durván összevesztek, akkor szerintem más van mélyebben köztetek.

2009. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg nem azt mondom, hogy regényket írjunk egymásnak, csakhogy mégis mi újság, ilyenek. Megvártam volna míg visszaér a fürdésből, máskor is várok rá, ha kell.
2009. okt. 21. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!