Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak vagy nekem van igazam? Ő most besértődött!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy a páromnak vagy nekem van-e igazam, mivel most bevágta a durcát, és a telóját is kikapcsolta. Szóval a lényeg, hogy tegnap este kicsit felléptem az msnre, beszélgettem barátnőimmel, és vártam, hátha rám ír, mivel rejtve szokott lenni, és ha nézi a leveleit akkor rám szokott írni. Lefekvéshez készülődtem már mikor telefonon beszéltünk, és mondta hogy látott msnen. Kérdeztem, hogy akkor miért nem írt rám, mondja, mert ment fürdeni meg fáradt volt. Én meg mondtam neki, hogy nekem ez rosszul esik most így, legalább egy pár szót írhatott volna. Aztán meg mondtam neki, hogy felhívtam egy barátnőmet, mivel nemrég autóbalesetezett, hogy hogy van. Elmondtam neki miket mondott, ő meg poént csinált belőle, és megint kiakadtam, hogy nem kellene viccet csinálni komoly dolgokból, ő meg erre, hogy most mi bajom van, na jól van, szia és letette. Írtam neki smst, miért nem érti meg, hogy nem vagyok vevő arra, ha komoly dolgokból viccet csinál. És még ő van felháborodva. Na most akkor kérdem én, kinek van igaza? Előre is köszönöm a válaszokat!

22/N


2009. okt. 21. 10:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

10.40-nek:

Több, mint egy éve vagyunk együtt, és eddig elfogadtam, hogy ő is MINDENBŐL viccet csinál. Csak már kezd elegem lenni belőle. Szerintem vannak dolgok, amikből egyáltalán nem kellene viccet csinálni! Annak is megvan a maga ideje! Akkor is viccelődne, ha vele vagy velem történne vmi baj? Sztem nem.

2009. okt. 21. 10:43
 12/14 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem neked van igazad. Mit kell eből viccet csinálni???

Neki jól esne ha te csinálnád ugyanezt? Ha az ő baratjával történt volna ugyan ez???

2009. okt. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Az msn-es témában mindkettőtöket meg lehet érteni, az más kérdés hogy viccelni nem lehet mindennel, de lehet, hogy ilyen hangulatban volt és ezért sem akart veled beszélni msn-en. Nem kellene egyikőtöknek sem megsértődni, elég gyerekes a telefont kikapcsolni, és az is, hogy számon kéred. Én a helyedben elmondanám neki, hogy rosszul esett, hogy viccelődött a barátnőmön, de ennyi, és túllépnék a dolgon. Ha ez nem sikerül, akkor valóban lehetnek mélyebben is problémák, amiket nem ártana a felszínre hozni, mert minden kis hülyeségen egymás torkának fogtok esni. Gondolom ezt nem szeretnétek.
2009. okt. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Én annyira nem is sértődtem be. Reggelente én szoktam őt hívni elsőként amikor beérek a munkahelyemre, és akkor látom hogy nincs neki bekapcsolva a telefonja és mint gondoltam, később kiderült azért mert haragszik. Ilyet még nem csinált, pedig voltak már ennél durvább összezördüléseink. Pedig én higgadtan akartam vele beszélni. De úgy gondolom, ha akar majd jelentkezik.

Régebben volt az, hogy sokmindenen felkaptam a vizet, de ő értésemre adta, hogy ez így nem megy, úgyh változtattam, és már nem vagyok hiperérzékeny. Nem is nagyon történt olyan dolog amin megharagudhattam volna, csak most ez. Mindegy! Majd lehiggad, én már le vagyok. Tudom gyerekesnek tűnök, de mit csináljak, ha ennyire érzékeny vagyok. :-D

Amúgy meg nagyon szeretjük egymást, mindig bókol és én is dícsérem őt. Teljesen jól megvagyunk különben. :-)

Csak ennél nagyobb problémáink ne legyenek, aztán kész! :-D

2009. okt. 21. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!