Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek lesz nekem valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lesz nekem valaha felesegem esetleg elettarsam?

Figyelt kérdés
meg baratnom se volt soha vagyom egy csajra de nem hiszem h valaha talalok olyan lanyt akivel egyutt tudnek elni. Masok ezt h csinaljak? Komolyan nem tudom elkepzelni ezt. Sztem nekem oroke itthon kell majd laknom szuleimel. Nem tudom elkepzelni h talalok olyan not aki a felesegem lehetne. 21f

2013. júl. 21. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%

Én is jelenlegi számításaim szerint 34 éves koromig minimum itt kell hogy lakjak anyámmal (utána is még kelleni fog egy jó ötmillás hitel, nem úszom meg) hogy legyen egy saját házam.


Feleség meg minek? Hiányzik egy sárkány aki mindig ordít, parancsolgat, hőbörög, elviszi a maradék pénzedet is?


Csajod legyen mindig akár több is, annyi pénzed csak van, hogy egy koszos motelszobát ki tudj bérelni 2 órára :D

2013. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az én pasim is így volt,szerinte minden nő ku.rva (legalábbis akkor ezt mondta.) Elkezdtem figyelni,kb 2 hét múlva ráírtam,beszélgettünk,most pedig együtt vagyunk majdnem másfél éve. ^^

20/L

2013. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ja persze, de ő jól is nézett ki, hogy ráírtál. A kérdezőre meg rám meg a többi csávóra nem fognak.


Szóval marad amit mondtam, kevés a szerencsés ember. Engem meg nagyon messze elkerült a szerencse mindig is.

2013. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem az,hogy jól nézett ki vagy sem. Tetszett a személyisége,szimpatikus volt és pont. Most pedig ő számomra a legjobb pasi. ^^
2013. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
De azért valld be, jobban nézett ki mint az átlag... Különben tuti nem tartott volna soká a dolog.
2013. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia .

Aki a gyakorikérdéseken kérdez, annak nem engdélyezik a feleséget/barátnőt.

2013. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy nézem,hogy nem a párom,csak egy szimpla pasi?

Hát egy macis átlag pasi. Viszont a személyisége nagyon bejött,és szerintem aranyos,és nekem ő a minden. :))

2013. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mások, hogy csinálják? talán úgy, hogy ismerkednek. Odajönnek, beszélgetnek, elérhetőséget kérnek, randira hívnak és a többi. Rengeteg pasinak/nőnek megy, szóval nem egy logaritmus függvény megoldása kell ehhez :)

19/L

2013. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8


Nektek csak a legjobbat kell kiválasztani a 4-5 lehetőségből. Úgy nem nehéz ám.

2013. júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Manapság legalább annyi csaj kezdeményez, mint pasi, szóval ....
2013. júl. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!