Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult kapcsolat! Elbizonyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult kapcsolat! Elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés

Eddig biztos voltam az érzéseimben,de sokszor megbántott már.

Ma reggelre mintha már nem lennék biztos abban,hogy mit is érzek.Mintha szeretném, de valahogy nem is kéne már igazán..Se veled se nélküled.Voltatok már így?Lehet ez csak átmeneti?


2013. júl. 21. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből a kérdésből nem derül ki hogy mit szeretne a kérdező.
2013. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Voltam így bizony. Nézd nálunk nem is lett jó vége. Ha már ezt érzed, nem ő lehet az, akit igazán akarsz. Sajnálom.
2013. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelen pillanatban én is így érzek.

Egyet tudok tanácsolni,hogy próbáld meg magadban tisztázni az érzéseidet.Tedd fel magadnak azokat a bizonyos kérdéseket,mi vonz benne,mi az amitől működik a kapcsolat,oda figyeltek e még egymásra stb...

Hidd el sokkal jobb így átgondolni,mint ha egy barát vagy esetleg egy idegen adna tanácsot!Mert senki sem érzi azt,amit te.

2013. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!