Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolt és németet van értelme...

Angolt és németet van értelme egyszerre tanulni társalgási szintig vagy csak összezavarodik az ember?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarodik össze.
2013. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyéne válogatja, és az is, hogy milyen szinten vagy a két nyelvből. Régen nekem bezavart, mikor kettőt próbáltam egyszerre tanulni. Azóta persze fejlődtem, most már nem zavarodok bele, de még mindig megtörténik néha, hogy beszélek, fogalmazok az egyik nyelven, de egyes szavak a másik nyelven jutnak eszembe. Szóval én letettem róla, hogy párhuzamosan tanuljam, de sok ember van, akinek megy.
2013. jan. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Angolt társalgási szinten beszélem, a németet sehogy :)
2013. jan. 22. 12:11
 4/5 anonim válasza:
Engem nagyon idegesít hogy sokáig tanultam az angolt és már úgy ahogy tudok beszélni is és erre más nyelvet is kötelező tanulni amivel teljesen elrontok mindent keverem kavarom a 2 nyelvet nem látom értelmét hogy 2 nyelvet tanítsanak sőt inkább ostobaságnak.
2013. jan. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem zavarodik bele az ember
2013. febr. 1. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!